O víkendu za knížkami, do mraveniště či Trnkovy zahrady 2

17.3.2017

Trnkova Zahrada 2

Od 1. března do 31. května

Areál Vltavanů Praha 4

 Znáte knihu od Jiřího Trnky s názvem Zahrada? Ať už ano či ne, neměli byste si nechat ujít její galerijní podání, kterého se můžete zúčastnit v době od 1. března do 31. května tohoto roku vždy od 10:00 hodin dopoledne do 19:00 hodin večer. Na výstavě se setkáte s mluvící velrybou, skrze Trpaskop nahlédnete do trpaslíkova nitra a zjistíte, co je to Štěkafon. Výstava si dokáže získat jak malé, tak i velké, takže sem klidně můžete vyrazit s celou rodinou.

Expozice Mraveniště ve Sladovně

Od 1. března do 31. prosince

Písek

Máte-li to kousek do Písku nebo jste dokonce místní, určitě se vydejte do zdejší Sladovny, kde je pro vás připravena výstava s názvem Mraveniště. Výstava je pojata jako edukační a interaktivní projekt, který nadchne jak malé, tak i velké návštěvníky. Budete si zde moci vyzkoušet pravý mravenčí život, kdy na vlastní kůži poznáte, jaké to je mít tykadélka a křidýlka, která dostanete hned při vstupu do mraveniště. Vydáte se spletitými uličkami a chodbami a zažijete pravé mravenčí dobrodružství.

Knižní festival LiterARTura 2017

Od 1. března do 31. března

Obchodní centrum DBK Budějovická

 Během celého letošního března můžete navštívit knižní festival konající se v obchodním centru DBK Budějovická. Podtitulem výstavy je „Ve dvou se to lépe táhne“. Jedná se o již osmý ročník knižního festivalu, který se vždy těší velkému úspěchu. Připraven je pro vás bohatý doprovodný program a především pak festivalové knihkupectví. Setkat se zde můžete i se známými autory a tvůrci.

Město pro děti