Těšíme se na miminko se Zelenou Žirafou

6.10.2018

Čekáte přírůstek do rodiny? A pořád ještě nemáte všechno potřebné? Kombinované kočárky, komodu s přebalovacím pultem i dětskou postýlku vám dodá zelenazirafa.cz.

Vybrat správný kočárek není snadné

Je mnoho parametrů, podle kterých se řídíte při výběru kočárku. Kombinované kočárky představují praktickou volbu. Jejich součástí je hluboká korba, sportovní nástavba i vajíčko do auta. Většina kočárků je v této kombinaci vybavena pláštěnkou, moskytiérou, nánožníkem i taškou na pleny a potřebné věci. Zelená žirafa vám nabízí varianty kočárků Baby Merc nebo kočárky Baby sportive. U obou typů se setkáte s odpruženými koly, s otočnými předními koly a centrální brzdou.

Pokud jste neměli přímo trojkombinaci, můžete využít samostatné koupě sportovních kočárků. Můžete vybírat z mnoha variant. I takový sportovní styl můžou mít luxusní kočárky.

Cestujeme s dětmi autem

Aby bylo vaše dítě v bezpečí, není to jen otázka správného řízení. Dítě musí mít vhodnou sedačku. Dětské autosedačky se dělí podle váhy dítěte, dalším parametrem, který sledujete, je určitě výška dítěte. Existují autosedačky 0-13 kg, autosedačky 0-18 kg a autosedačky 15-36 kg. Některé už jsou vyráběné na isofix, tak pozor na to! Pořádně si přečtěte vždy parametry a možnosti sedačky. Vyplatí se si připlatit.

Připrav si domácnost pro miminko

Pro malé miminko rozhodně nesmí doma chybět místo, kde ho budete přebalovat. Ideálním řešením jsou přebalovací pulty nebo komody s přebalovacím pultem. Ty skýtají pohodlí, protože vše, co potřebujete, máte po ruce. Nemusíte nikam složitě běhat pro pleny nebo ubrousky.

V ložnici nezapomeňte na postýlku se zábranami a chrániči. Budete mít sice miminko celou dobu u sebe, ale taky někdy spíte, že? Pro ty větší, kteří už spí sami, Zelená žirafa nabízí dětské postýlky i dětské postele.

Už je čas to řešit. Zelená žirafa poradí!

Město pro děti