Digitální panely a digitální úřední desky do každého města a každé obce

10.10.2018

Pokud budete projíždět obcí, všimněte si toho, co stojí před obecním úřadem. Pokud bude před obecním úřadem stát klasická úřední deska, projíždíte takovou klasickou starou známou obcí, v níž občané pravděpodobně nejsou zavčasu a o všem informováni. Jestliže ale bude před obecním úřadem stát digitální panel nebo digitální úřední deska, pak projíždíte moderní obcí, která je zároveň moderním místem k životu. 

V současné době drtivá většina starostů váhá, jestli investovat nebo neinvestovat do digitálních panelů a digitálních úředních desek. Pravdou však je, že jednotlivé digitální inovace mohou přinést jen hromadu pozitivních ohlasů. 

Více o digitálních úředních deskách

Pokud se na okamžik zastavíme u digitálních úředních desek, zmíníme, že se jedná o opravdu skvělou inovaci klasických úředních desek, které běžně stojí před obecním úřadem v obcích a městech. Zatímco klasické úřední desky poskytují jen omezený prostor pro sdílení dokumentů a sdělování informací, digitální úřední desky poskytují tento prostor neomezený. Starostové a primátoři tak mohou do digitálních úředních desek zadávat všechny informace a aktuality, ať už jsou důležitější či méně důležité. 

Kromě informací je možné nasdílet i informace o počasí, obecní zpravodaj v elektronické podobě, samozřejmě je možné sdílet i turistické tipy a mapy pro lidi, kteří zavítají do města či obce jen na víkend. 

Více o digitálních panelech

Zmiňme si něco málo také o digitálních panelech, které plně nahrazují klasické roll-up bannery a informační tabule, respektive reklamní cedule. Digitální panely mají tu výhodu, že jim lze spravovat obsah, který je publikován a zviditelněn. Jejich využití je opravdu ohromné, najdou si využití jak v restauracích, tak u lékařů, samozřejmě najdou využití i v obcích a městech, kde mohou být takovou informační tabulí třeba na obecních úřadech.

Město pro děti