Barefoot obuv dětská – to nejlepší pro zdraví vašich dětí

6.10.2018

Využijte velkého letního výprodeje v internetovém obchodě zdravého obouvání! Navštivte e-shop prcekvbavlnce.cz a seznamte se s dětskou barefootovou a minimalistickou obuví. Dopřejte svým dětem prostorově vhodnou obuv, která nebude krátká nebo nadměrně špičatá. Barefoot dětské botičky jsou pohodlné za každé situace. Barefoot botičky jaro, Barefoot botičky podzim, Barefoot botičky letní, Barefoot botičky zimní Barefoot i botičky domácí jsou tudíž zdravotně nezávadné a pro vaše děti zcela bezpečné.

Nohy jako v bavlnce

Mějte na paměti, že nohy malého dítěte jsou dlouho chrupavčité. Díky tomu se špatnou obuví nebo nadměrným zatěžováním rychle deformují. Navíc jsou dětské nohy mnohem méně citlivé vůči bolesti a tlaku, než je tomu u nohou dospělých. Děti jsou tak schopny nosit nepadnoucí obuv, aniž by si to vůbec uvědomovaly. Protože máte své děti rádi, určitě si přejete, aby si již v dětství nezadělaly na různé deformity nohou, které je mohou v dospělosti velmi potrápit. Nabídněte svým dětem Barefoot dětské boty a vy sami vyzkoušejte Barefoot obuv pro dospělé. Jakmile obujete Barefoot obuv pro dospělé, pocítíte ten obrovský rozdíl. I vy poznáte, jaké to je, když se vaše dospělá chodidla ocitnou jako v bavlnce.

Prostor pro prsty

Správné boty pro děti i dospělé by měly mít dostatečně prostornou a kulatou špičku. Je totiž důležité mít dostatek místa pro prsty. Důležité je také tvar vnitřní hrany obuvi. Čím je tato hrana rovnější, tím lépe, neboť palec zůstane v přirozené poloze. Zakulacená vnitřní hrana znamená, že palec je tlačen k ostatním prstům a vznikají deformity typu vbočený palec, vybočený malík a kladívkové prsty. Barefoot obuv dětská, stejně jako Barefoot obuv pro dospělé, kterou vyrábí BEDA Barefoot, je to nejlepší, co můžete pro nohy svých dětí i pro nohy vlastní udělat.

Město pro děti