Tento víkend třeba na mašinky nebo do hračkářství?

18.11.2016

Výstava železničních modelů mašinek

Od 12. listopadu do 4. prosince

Plzeň

Pokud vy nebo vaše děti milujete mašinky všeho druhu, rádi doma stavíte železniční tratě a nenecháte si ujít jedinou příležitost, kdy můžete na vlastní oči vidět staré i nové modely, pak nad ničím neváhejte a vydejte se do Plzně! Tam pro vás Klub železničních modelářů připravil na výstavu jejich práce, která už se v podzimním období koná po několikáté a těší se tak obrovské popularitě. Na děti i jejich rodiče zde čeká především velké modelové kolejiště, kterému nechybí do detailu propracovaný provoz. Těšit se můžete i na více jak 30 vlakových souprav všeho druhu, které vás donutí žasnout s otevřenými ústy!

Psaní dopisů Ježíškovi

Od 1. listopadu do 24. prosince

Hračkářství Hamleys Praha

Co neodmyslitelně patří k nejkrásnějším svátkům v roce? Kromě zdobení stromečku a pečení cukroví je to bezesporu psaní dopisu Ježíškovi, ve kterém dítka sdělují svá největší přání. Určitě i vaše ratolesti po něčem touží a tajně doufají, že na ně Ježíšek na Štědrý den nezapomene. Proč tedy nespojit příjemné s užitečným? Vydejte se do hračkářství Hamleys, kde je pro vás v tomto čase připravena možnost vyzkoušet si všechny hračky a poté si o ně napsat Ježíškovi. Vaše děti si tak budou moci s hračkami pohrát, na vlastní kůži si je vyzkoušet a rozhodnout se, zda právě tohle chtějí po štědrovečerní večeři najít pod zářícím vánočním stromečkem.

kam-o-vikendu-hamleys

Výstava Lego kostiček

Od 10. října do 26. listopadu

Jevišovice

Kdo by nemiloval populární kostičky Lego známé po celém světě! Určitě i vaše děti touží po stavebnicích a nejednou vás o ně žádali. Od 10. října do 26. listopadu můžete navštívit výstavu Lego kostiček konající se v prostorách restaurace Sýpka v Jevišovicích. Prohlédnete si zde lego městečko, jehož součástí jsou pohyblivé koleje a vlakové soupravy, nechybí ani letiště. Mimo jiné se můžete těšit na sbírku kostiček, které se v současné době již nevyrábí a není je tak možné nikde jinde vidět.

kam-o-vikednu-lego