Home » Kroužky » Hurá do vody

Hurá do vody

17.11.2016

Vodním radovánkám snad žádné dítě neodolá! Aktuálně panující počasí nám již neumožňuje koupat se v přírodních koupalištích či otevřených plovárnách a jedinou možností jsou tak stále oblíbenější aquaparky a vodní světy. Areály plné vody a radovánek nabízí spoustu zábavy jak pro děti, tak i pro rodiče. Návštěva aquaparku se proto její jako ideální nápad na rodinný výlet, kde si každý přijde na své.

Přemýšlíte-li nad společně stráveným víkendovým odpolednem, pak neváhejte a vydejte se za vodním dobrodružstvím. Aquaparky v České republice jsou připraveny odolat nárokům dětí i dospělých!

Proč právě do aquaparku?

hura-do-vody-teloHodně rodičů se návštěvě aquaparku vyhýbá jako čert kříži z jednoho prostého důvodu: mají strach z úrazu a možného neštěstí. Pokud i vás sužují podobné obavy o zdraví vašich dítek, pak věřte, že jsou zcela neopodstatněné. V aquaparku funguje proškolený personál záchranářů a plavčíků.

A co všechno vám aquaparky mohou nabídnout? Jak jsme již zmínili výše – vodní světy nadchnou jak malé, tak i velké. Zatímco pro děti jsou zde k dispozici tobogany, skluzavky, vodní atrakce či prolézačky, rodiče naopak nadchnou sauny, restaurace, masáže či kavárny.

Kam do aquaparku?

Aquaparky jsou oblíbené v celém světě a ani Česká republika nezůstává pozadu. Proto i tady u nás můžete vybírat mezi několika vodními světy. Kam tedy můžete vyrazit?

·         Aquapark Čestlice

Asi nejnavštěvovanější aquapark v České republice se nachází v Praze – Čestlicích. Jedním z největších lákadel je 450 m dlouhá divoká řeka, která se vine celým vodním světem. Kromě toho tu na vás čekají tobogany, skluzavky, vířivky i umělé vlnobití.

·         Vodní ráj Jihlava

Do vodního ráje v Jihlavě můžete vyrazit po celý rok, aktuálně je zde pro vás otevřena krytý část vodního světa. Těšit se můžete na 108 m dlouhý tobogán, který patří mezi nejdelší v ČR. Kromě toho jsou vodopády, chrliče vody, nechybí ani tolik oblíbená divoká řeka či vířivka nebo pára.

·         Aqualand Moravia

Rozhodně jeden z nejmodernějších aquaparků u nás se nachází jen 20 minut jízdy od Brna. Na malé i velké návštěvníky zde čeká celkem 20 tobogánů, 12 bazénů, 24 saun a mnoho zajímavých procedur. Lákadlem tohoto vodního parku jsou dva tobogány: Propast a Boomerango.

Další aquaparky v ČR:

  1. Vodní svět Kolín
  2. Aquapark Slaný
  3. Aquacentrum Jičín
  4. Aquacentrum Hradec Králové
  5. Aquapark Šindlerův Mlýn
Město pro děti

Marie KaView all posts

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *