Praha plná originálních tipů na volný čas s Vašimi dětmi

18.5.2018

Den dětí se blíží nezadržitelným krokem a Vás možná již napadlo kam s dětmi v Praze v tento jejich sváteční den? Návštěvou zoologické zahrady či oblíbeného zábavního parku neopovrhne snad žádné dítko, avšak pokud chcete být letos originální, nechejte se inspirovat Firmou na zážitky a prožijte radostný rodinný den.

Den dětí v Aquapalace Praha

Hezký rodinný den můžete prožít třeba v Aquapalace Praha. Tímto dárkem u Vašich dětí vzbudíte nadšení a touhu po dovádění ve vodě. Aquapalace Praha představuje jedinečný komplex vodního a saunového světa na ploše 9 150 m2. Chuť k vodním hrátkám vzbudíte nejen u Vašich dětí, ale také i Vy si zde budete moci odpočinout od každodenních starostí. Vodní svět je vybaven tobogány i menšími skluzavkami. Užijete si zde také umělé vlnobití a pobyt ve vířivce. Největším lákadlem je bezpochyby 450 m dlouhá divoká řeka, která se vine celým Vodním světem. V Saunovém světě můžete navštívit finskou saunu i různé venkovní sauny. Oblíbená je například typická ruská Kello sauna. V Aquapalace Praha můžete vyzkoušet rovněž saunové ceremoniály nebo římské lázně.

Romantické chvíle v Žižkovské věži

V portfoliu Firmy na zážitky najdete nejen tip na to, co podniknout v Den dětí, ale také na to jakým dárkem překvapit Vaši drahou polovičku. Romantickou noc můžete prožít v Žižkovské věži. Poukázku na tento zážitek plný zamilovaných chvil můžete pořídit již dnes zde www.firmanazazitky.cz/prekvapeni/. Jedinečný zážitek budete mít již ze sledování hvězd z výšky šedesáti šesti metrů. Luxusní pobyt doprovází lahodná snídaně. Udělejte si s Vaším partnerem zase po čase chvíli jen sami na sebe a obohaťte Váš vztah o nezapomenutelné okamžiky.