Home » Kam na výlet » Páteční zpravodaj – kam za kulturou a zábavou

Páteční zpravodaj – kam za kulturou a zábavou

11.11.2016

Výstava panenek a kočárků

Od 5. března do 27. listopadu 2016

Turnov

Máte-li malé holčičky, které bezesporu zajímají panenky všeho druhu, pak s nimi musíte zavítat do Turnova! Tam na vás čeká velice zajímavá expozice panenek a kočárků, která zahrnuje více jak 1000 exponátů! Výstava se nachází blízko náměstí Českého ráje a vidět zde můžete panenky vyráběné v limitovaných sériích v 90. letech ve Španělsku. Kromě toho si zde můžete společně s dětmi prohlédnout porcelánové panenky i panenky z 50. let minulého století. Nechybí ani historické kočárky či moderní Barbie.

 

Rukodělná dílna – Vílyvystava-panenek-dilna

Pondělí 14. listopadu 18-20:00 hodin

Říčany
Baví vás společně s vašimi dětmi neustále něco vyrábět? Plní se vaše domácnost ručními výrobky od keramiky až po malůvky na papírech? Pak můžete do své soukromé sbírky zařadit i ručně vyrobenou vílu, kterou si můžete přijít vyrobit v pondělí 14. listopadu do rukodělné dílny v Říčanech! Akce probíhá ve zdejším muzeu od šesti do osmi hodin večer a zváni jsou všichni, kteří si chtějí vyzkoušet suché plstění pomocí plstící jehly. K dispozici vám zde bude zkušená vedoucí dílny Petra Skřivánková.

 

KUK Festival pro ty úplně nejmenší

Od 12. listopadu do 13. listopadu

Praha

Máte-li dítko staré od 10 měsíců do tří let, pak je Festival konající se v Praze od soboty 12. listopadu do 10. hodin dopoledne do neděle 13. listopadu do 18. Hodiny večerní určený právě pro vás! Festival má velice zajímavý a zvučný název KUK a zaměřuje se právě na dítka ve věkovém rozpětí od 10 měsíců do tří let.

 

Město pro děti

Marie KaView all posts

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *