Home » Kam na výlet » Páteční zpravodaj – kam za kulturou a zábavou

Páteční zpravodaj – kam za kulturou a zábavou

11.11.2016

Výstava panenek a kočárků

Od 5. března do 27. listopadu 2016

Turnov

Máte-li malé holčičky, které bezesporu zajímají panenky všeho druhu, pak s nimi musíte zavítat do Turnova! Tam na vás čeká velice zajímavá expozice panenek a kočárků, která zahrnuje více jak 1000 exponátů! Výstava se nachází blízko náměstí Českého ráje a vidět zde můžete panenky vyráběné v limitovaných sériích v 90. letech ve Španělsku. Kromě toho si zde můžete společně s dětmi prohlédnout porcelánové panenky i panenky z 50. let minulého století. Nechybí ani historické kočárky či moderní Barbie.

Rukodělná dílna – Vílyvystava-panenek-dilna

Pondělí 14. listopadu 18-20:00 hodin

Říčany
Baví vás společně s vašimi dětmi neustále něco vyrábět? Plní se vaše domácnost ručními výrobky od keramiky až po malůvky na papírech? Pak můžete do své soukromé sbírky zařadit i ručně vyrobenou vílu, kterou si můžete přijít vyrobit v pondělí 14. listopadu do rukodělné dílny v Říčanech! Akce probíhá ve zdejším muzeu od šesti do osmi hodin večer a zváni jsou všichni, kteří si chtějí vyzkoušet suché plstění pomocí plstící jehly. K dispozici vám zde bude zkušená vedoucí dílny Petra Skřivánková.

KUK Festival pro ty úplně nejmenší

Od 12. listopadu do 13. listopadu

Praha

Máte-li dítko staré od 10 měsíců do tří let, pak je Festival konající se v Praze od soboty 12. listopadu do 10. hodin dopoledne do neděle 13. listopadu do 18. Hodiny večerní určený právě pro vás! Festival má velice zajímavý a zvučný název KUK a zaměřuje se právě na dítka ve věkovém rozpětí od 10 měsíců do tří let.

Město pro děti

Marie KaView all posts