Kam si vyrazit v únoru s dětmi či bez nich?

11.2.2018

Jarní prázdniny v iQlandii

Od 2. února do 17. března

iQlandia Science Center Liberec

Právě teď začínají mnoha dětem jarní prázdniny, což školáci i studenti jistě uvítají s nadšením. Ačkoli se termíny tzv. jarňáků liší kraj od kraje, určitě i vaše děti se na volno od školy nesmírně těší. Pokud přemýšlíte nad programem, zavítejte od 2. února do 17. března do Liberce. V oblíbených centrech iQlandia a iQpark je totiž v těchto dnech prodloužená otevírací doba od 9 hodin ráno do 19. Hodin večer a zábavy je zde dost jak pro malé, tak i velké.

Kraslice pěti generací v minoritském klášteře

Od 9. února do 6. dubna

Jihomoravské muzeum ve Znojmě

Velikonoce se pomalu blíží, což je ideální příležitost k tomu, abyste zavítali do Znojma, kde bude probíhat výstava lidových tradic Kraslice pěti generací. Na výstavě si budete moci prohlédnout sbírku kraslic, které se v rodině Vratislava Bělíka malují již po pět pokolení. Celkem na vás čeká cca 700 originálních kraslic, díky kterým si přiblížíte tvorbu pěti generací od 4. čtvrtiny 19. století až po současnost.

Valentýnské wellness balíčky v Aquapalace Praha

Od 1. února do 28. února

Aquapalace Praha

Svátek zamilovaných je za dveřmi! Také se již nemůžete dočkat a přemýšlíte, jak tento den se svojí drahou polovičkou oslavíte? V tom případě využijte zajímavých wellness balíčků, které pro vás v rámci tohoto svátku připravil Aquapalace Praha. Vybírat můžete z několika balíčků, které jsou příslibem romantiky, odpočinku, relaxace a času stráveného po boku toho nejbližšího.

Sněhový Krakonoš

Od 4. února do 28. února

Rokytnice nad Jizerou

Na náměstí krásného města Rokytnice nad Jizerou na vás od 4. února do 28. února čeká opravdu lákavý úkaz: sněhový pán z hor, samotný Krakonoš! Samozřejmě záleží na počasí, pokud bude příznivé, zdrží se zde ledový muž i déle. Příroda je ale nevyzpytatelná, proto určitě neváhejte a pokud chcete sněhového Krakonoše vidět, vydejte se do Rokytnice co nejdříve.