Tyto zoologické zahrady si zamilujete!

22.1.2018

Pokud máte rodinu, často přemýšlíte, kam se s ní vydáte. Přece jenom děti jsou náročná stvoření, která pořád potřebují něco dělat. Kromě rodin s dětmi jezdí často na výlety i zamilované páry, které chtějí mít co nejvíce společných zážitků. Jestliže přemýšlíte, kam byste se mohli vydat o volném víkendu, máme pro vás doslova zvířecí tipy!

Zoologické zahrady se v dnešní době stávají skutečně stále více a více oblíbené. Milují je nejen rodiny s dětmi, ale právě i zamilované páry, pro které je to trochu netradiční procházka. Exotická zvěř je jistě skvělým zpestřením jakéhokoliv dne, to musíte uznat.

Naštěstí se dneska zoologické zahrady nachází snad v každém velkém městě v České republice, tudíž nemusíte cestovat přes půl republiky. My vám přinášíme tipy na ty nejlepší a zároveň i nejkrásnější zoologické zahrady, které v Česku najdete.

• Zoo Zlín a zámek Lešná

Lešnou ve Zlíně zná naprosto každý. Je to krásná zoologická zahrada, která se řadí k těm naprosto nejkrásnějším zahradám v Česku. Je to jediná zahrada v České republice, kde těm zvířatům můžete být skutečně blízko – rejnoky si můžete osobně pohladit.

• Zoo Praha

Zoo v Praze, kterou najdeme naproti Trojského zámku, je označována za jednu z nejkrásnějších zoologických zahrad ve střední Evropě. Je to vskutku krásná, ale taky obrovská zahrada, která vám slibuje, že ji neprojdete ani za celý den.

• Zoo Ostrava

Unikátní zoologickou zahradu mají i v Ostravě. Třetí největší město České republiky se každým rokem těší rostoucímu počtu návštěvníků, kteří přichází poznávat exotické druhy zvířat, které běžně v přírodě neuvidíte.

• Zoo Brno

zoologické zahradě v Brně se nyní těší na mláďátka. V blízké době se jim má narodit mládě lva, kterého do zoologické zahrady přivezli poměrně nedávno. Připravit se tak musí zoo na větší množství návštěvníků, kteří se na nového člena zoo přijdou podívat.

Město pro děti