Ubytování pro školy v přírodě bez kompromisů

25.3.2018

Kvalitní ubytování pro školy v přírodě nabízí hotel ProFamily TOP, nacházející se v Krkonoších. Zde si totiž přijdou na své děti v každém věku a školy navíc od hotelu obdrží i cenově výhodnou nabídku, která je upravena na míru počtu objednaných míst. Hotel má pro školy a školky vyhraněnou kapacitu až 65 lůžek. Využit ho můžete v letním i zimním období a ujišťujeme vás, že děti se zde nikdy nudit nebudou. Hotel představuje nejen perfektní východisko na výlety do přírody a také pro blízké sjezdovky, ale také zajišťuje pro děti i další aktivity.

Vybíráme vhodné ubytování pro školy

Zejména základní školy často řeší, jak dětem zpestřit program. Právě škola v přírodě je zajímavou cestou a moderním způsobem vzdělávání. I rodiče školy v přírodě často vítají, protože si od dětí odpočinou a ty navíc získají nevšední zážitky. Jako ubytování pro školy se určitě vyplatí zvolit zařízení, které je na takovou situaci dobře připraveno. Školy často mají stálá místa, která navštěvují. Mezi ně se určitě vyplatí zařadit hotel ProFamily TOP, který má sice bohatou historii, ale zároveň je i modernizovaný, takže vyhoví vašim nejpřísnějším požadavkům.

ProFamily Hotel TOP – hotel pro rodiny s dětmi

Tento hotel je dále ideální i jako hotel pro rodiny s dětmi, které chtějí vyzkoušet něco nového. Zde si totiž můžete užít dovolenou i bez dětí, protože se vám o ně tady postarají. ProFamily zajišťuje síť soukromých mateřských škol v Praze. Zde vám však její pracovníci nabídnou alespoň krátkodobé hlídání. Vy se během této doby můžete věnovat různým wellness aktivitám nebo třeba popíjet v baru či posedět v restauraci, která je pro vás po celý den otevřená. Ubytování zde zajišťují v dvoulůžkových, třílůžkových i čtyřlůžkových pokojích. Pro větší rodiny jsou pak připraveny celé apartmány. Všechny pokoje jsou nadstandardně vybavené. Svůj pobyt si zde tedy užijete na sto procent.

Město pro děti