Ubytování pro rodiny s dětmi v krásném horském prostředí

20.1.2021

Čerstvý horský vzduch, lesy, panenská příroda, ticho a nezapomenutelný klid. To jsou Krkonoše. Dopřejte nejenom sobě, ale také hlavně svým dětem možnost pobýt na čerstvém vzduchu ve zdravém prostředí. Obzvlášť v dnešní uspěchané době je třeba na chvíli vypnout a zapomenout na každodenní starosti a pracovní stresy – a prostě si jenom užívat čas se svou rodinou. K tomu je třeba ale najít i kvalitní ubytování pro rodiny s dětmi.

ProFamily Hotel TOP Benecko

Tento hotel je vhodný na ubytování pro rodiny s dětmi, a proto je tak i zařízen. Disponuje totiž pokoji také pro velké rodiny. Ubytovat se můžete ve dvou, tří, čtyř a šestilůžkových pokojích, v nichž si můžete vyžádat i přistýlku. Každý z nich má samozřejmě své vlastní sociální zařízení, plochou televizi a důležitý nábytek. Cena za noc zahrnuje také snídani formou studeného i teplého bufetu, takže ráno naberete dostatek energie na celý den, který můžete strávit sportem nebo třeba jen procházkami pro horách.

Hotel pro školy v přírodě

Jelikož je tento hotel pro děti, často se zde pořádají i školy v přírodě. Ubytování v Krkonoších je totiž pro děti jednou z nejvhodnějších lokalit. Hotel totiž nabízí všechno, co by si děti mohly přát, jako například stolní fotbálek, hřiště na volejbal či nohejbal, vnitřní hernu a venkovní hřiště. V létě si mohou venku rozdělat oheň na připraveném ohništi – a v případě, že se sem školy vydají na lyžařský výcvik, mají k dispozici vytápěnou lyžárnu.

Ubytování v Krkonoších

Ubytování v rodinném hotelu TOP na Benecku nabízí dokonce animační program pro děti v letních měsících. Můžete si tak klidně odpočinout ve wellness nebo si dopřát masáž a vaše dítko se bude bavit s ostatními dětmi.

Co víc si od své dovolené přát?