To nejlepší pro Vaše děti

8.6.2018

Pokud chcete zajistit svým dětem prověřené a kvalitní produkty, například kočárky, doplňky ke kočárkům, zimní výbavu do kočárku, ale třeba také přebalovací pulty, komody s přebalovacím pultem, dětské postýlky a dětské postele, jídelní židličky nebo třeba dětské sáně, dětské houpačky, a dokonce kočárky pro panenky, potom se s důvěrou obraťte na e-shop zelenazirafa.cz.

Výrobky, které má zelenazirafa.cz ve své nabídce, splňují nejpřísnější normy Evropské unie. Odtud také všechny produkty pocházejí. Můžete se tak spolehnout na kvalitní značkové produkty včetně bezkonkurenčního zákaznického servisu a bezpečného nákupu. Vyberte si například kočárek Baby Merc, kočárek Kunert, kočárek Babysportive, kočárek Riko a Expander, tedy kombinované kočárky, sportovní kočárky, luxusní kočárky, golfové kočárky, kočárky pro dvojčata, v hodnotě nad 5000 Kč a máte jistou dopravu zdarma.

Přebalovací pult, nebo komoda s přebalovacím pultem?

Až si přivezete z porodnice svoje vytoužené miminko, zjistíte, že mezi vaše nejčastější rodičovské aktivity během několika prvních měsíců bude patřit přebalování a krmení. Není naším úkolem řešit, zda se rozhodnete pro jednorázové plenky, anebo sáhnete po osvědčené klasice a zvolíte plenky látkové. Důležité bude, na čem budete své děťátko přebalovat, jaký přebalovací pult nebo komodu s přebalovacím pultem si v e-shopu zelenazirafa.cz vyberete. Přebalovací pulty slouží k tomu, aby vám šlo přebalování děťátka od ruky, abyste se k němu nemuseli sklánět a mohli úkon provádět ve zvýšené úrovni. Pokud zvolíte komodu s přebalovacím pultem, získáte zároveň úložný prostor pro pleny a vše, co budete ke zdárnému přebalování vašeho děťátka potřebovat. Můžete totiž klidně zvolit také přebalovací pult a komodu s šuplíky zvlášť. Tato varianta je výhodná v případě, že máte dostatek obytného prostoru.

Město pro děti