Tipy měsíce února na hry na PS4 a Xbox One

23.2.2018

Máme tu další příval nových her pro všechny milovníky herních konzolí! Oproti minulému článku se v tom dnešním zaměříme nejen na hry určené na konzoli Playstation 4, ale zabrouzdáme i do světa populárního Xboxu One! Ať už tedy rádi hrajete na tom či onom, nebo dokonce na obojím, určitě si v následujících řádících přidejte na své!

Hry na PS4

·         Farming Simulator 19

Zajímáte se o pěstování, jízdu s hospodářskými vozidly a celá tato tematika je vám blízká? V tom případě byste si neměli nechat ujít novinku v podobě hry s názvem Farming Simulator 19, která vyjde v listopadu tohoto roku. Těšit se můžete na propracovaný grafický engine, díky kterému si budete moci užít reálné vizuální efekty a hluboký zemědělský zážitek. Hra vám nabídne celkem tři odlišné světy a je jen na vás, který si vyberete.

·         God of War

Pokračování oblíbené hry, kterou její příznivci mohli hrát již na herní konzoli Playstationu 2! Ani tentokrát nebudete ochuzeni o dobrodružný svět plný nejrůznějších příšer a postav, které vám mnohdy vyrazí dech nebo vás donutí úlekem sebou cuknout! Vaším úkolem bude v roli známé postavy svalnatého muže napravit chyby, které napáchal ve své minulosti a ochránit tak svou vlastní budoucnost. Otázkou je, zda to dokážete?

 

Hry na Xbox One

·         Fyr Cry 5

V pokračování již páté vydání hry na herní konzoli Xbox, kterou by si žádný z jejích fanoušků neměl nechat ujít! Hra dokonale prověří vaše limity a vy se budete muset postavit čelem těm nejhorším protivníkům, o kterých se vám nesnilo ani v těch nejděsivějších snech. Dokážete se stát vidinou lepší budoucnosti všech obyvatel Hope County?

·         Just Dance 2018

Kdo miluje tanec a svobodu pohybu, tomu by na jeho herní konzoli Xbox One určitě neměla chybět celosvětově oblíbená hra s názvem Just Dance! Tahle taneční divočina dokáže prověřit vaše taneční dovednosti a buďte si jistí, že v pohybu vás rozhodně šetřit nebude!

Město pro děti