Tipy na dárky pro chlapečky

7.12.2017

Vánoce jsou za dveřmi a společně s nimi i spousta práce a starostí. Vrásky na čele rodičům každoročně způsobují dárky, kterými chtějí pod stromečkem překvapit svoje ratolesti. Možná si i vy marně lámete hlavu nad tím, co v roli Ježíška letošní rok nadělíte vašemu chlapečkovi. Naštěstí před sebou máte dnešní článek, do kterého jsme ukryli pořádnou dávku vánoční inspirace!

Stavebnice Lego

Jen málokterého chlapce by pod stromečkem nepotěšila stavebnice Lego. Nejpopulárnější stavebnice na světě v současné době nabízí hned několik druhů kostiček, od těch klasických, až po větší kostky vhodné pro menší děti nebo nejrůznější modelové řady – namátkou zmíníme například Lego Bionicle, Lego Star Wars, Lego Technic, Lego Creator, Lego Ninjago a mnohé další.

Autodráha

Kluci a autíčka jsou zkrátka klasika. Snad každý kluk si dokáže vyhrát a autíčky, natož pak s novou autodráhou, kterou si může poskládat podle svých představ. Umožněte vašemu chlapečkovi popustit uzdu fantazii, seskládat si rozmanitou závodní dráhu a uspořádat dech beroucí závody – ať už se sourozenci nebo třeba s tatínkem.

Interaktivní hračky a roboti

Máte doma malého kutila, kterého více než autíčka zajímají hračky technického rázu? V tom případě mu udělejte radost nějakou interaktivní hračkou! Nabízí se například roboti, kteří toho hodně umí a děti si s nimi parádně vyhrají. Hitem letošních Vánoc budou i interaktivní dinousaři, které lze ovládat dotekem nebo chytrým telefonem.

Modelína, tvořící sady

Je-li vaše dítko kreativní dušička, která ráda něco vytváří, nabízí se jako skvělý dárek i modelína či nejrůznější tvořící sady. Určitě jste viděli reklamu na modelování zmrzliny, ke kterému se používá speciální strojek. Vytvořit se mohou i těstoviny, nejrůznější sladkosti a tvoření se samozřejmě nemusí týkat jen jídla. Každopádně si s modelínou vyhrají snad všichni kluci.

 

 

Město pro děti