Tipy na dárky pro holčičky

5.12.2017

Už jsou tu zas po roce kouzelné Vánoce! Přesně tak, rok se s rokem sešel a nejkrásnější svátky v roce opět klepou na dveře. Přípravy a nákupy jsou v plném proudu, do toho úklid domácnosti, pečení cukroví a samozřejmě i přemýšlení nad dárky pro naše malé treperendy. Máte-li doma holčičku, která se již Vánoc nemůže dočkat – ostatně asi jako každé dítko – pak určitě přemýšlíte, co jí letos nadělíte pod stromeček. A víte co? Usnadněte si přemýšlení tím, že si přečtete dnešní článek. Je v něm spousta inspirace na vánoční dárečky!

Panenka

Co by to bylo za vánoční dárky pro holčičky, pokud by se mezi nimi neobjevila panenka. Těch je v současné době k dostání strašně moc, od těch obyčejných, přes chodičky nebo panenky, které umí mluvit, plavat ve vodě, čůrat nebo mrkat očima. Panenku pod stromečkem žádná malá holčička neodmítne.

Kuchyňky, obchůdky

Máte doma malou pomocnici, která se ráda zapojuje do dění v kuchyni? Chce vám pomáhat při vaření nebo si sama vezme misku s vařečkou a předstírá, že kuchtí něco dobrého? V tom případě je její vlastní kuchyňka ideální volbou! Potěšit může i obchod s kasou a zbožím, se kterým si můžete společně hrát.

Domeček pro panenky

Která holčička by si nepřála dostat domeček pro panenky! I tenhle dárek lze sice považovat za klasiku, ale u dětí si zaručeně sklidí úspěch. Domečků pro panenky je spousta, liší se materiálem, velikostí i vybavením. Rozhodně tak je z čeho vybírat.

Kinetický písek

Není to tak dávno, co trh s hračkami zaplavila novinka v podobě tzv. kinetického písku. Často se mu přezdívá i měsíční písek a slibuje opravdu spoustu zábavy a legrace. Dá se z něho stavět, k dostání je v několika barvách a omotá si kolem prstu jak malé, tak i velké.

Kreslení, malování

Většinu holčiček baví kreslení nebo malování, takže i tomu lze přizpůsobit vánoční dárky. Oblíbené jsou nejrůznější kreslířské sady. Každou malou parádnici pak určitě potěšíte kabelkou, kterou si může vybarvit podle vlastních představ a stát se tak opravdovou návrhářkou.

Město pro děti