Super tip na dárek – krabička na mléčné zoubky!

18.10.2017

I když se zdá, že Vánoce jsou ještě za hodně moc dlouho a my rozhodně nechceme nikoho děsit řečmi o tom, jak rychle čas letí, máme pro vás dnes super tip na prima dárek, vždyť dárky dáváme a dostáváme rádi po celý rok 🙂 Už jste slyšeli výraz krabička na zoubky? Ne, nemyslíme tu na protézu vašich babiček či dědečků, ale takovou, do které si vaše děti budou ukládat své zoubky až jim pomalu začnou vypadávat.

Krabička na dětské zoubky 2v1

Nejen, že může tato krabička posloužit jako originální vánoční dárek pro děti, rovněž poslouží jako skvělý pomocník při překonávání strachu z vypadávání či dokonce trhání zoubků, a díky němu se děti mohou naučit i názvy jednotlivých zoubků a postupně počítat kolik jim ještě zbývá do úplné výměny v zuby trvalé.

Jak to funguje?

Krabička na mléčné zoubky je dřevěné otevírací pouzdro připomínající velikou mušli, na vrchní části je obrázek chlapeckého či dívčího obličejíku. Uvnitř naleznou děti přesný počet otvorů na všechny své mléčné zoubky, a ty odpovídají velikostí a u každého z nich je název příslušného zoubku. Nápadité, co říkáte. Na horní části otevřeného pouzdra jsou potom kolonky k vyplnění jména dítěte a dalších informací, můžete vepsat i věnování, a tím získá dárek ještě více na hodnotě, zejména až děti odrostou a budou s krabičkou v ruce vzpomínat na své dětství.

Celé pouzdro se dá uzavřít pomocí přezky, aby se zoubky při manipulaci s ním nevysypaly. Krabička není nikterak velká, rozměry jsou: 13,5 x 13,5 x 4 cm, dítě si ji tak může brát všude s sebou, zejména v období, kdy netrpělivě očekává vypadnutí dalšího zubu.

Kde krabičku seženete?

Krabičku na dětské zoubky můžete jednoduše a rychle objednat přes internet. Můžete ji koupit za akční cenu 399,- a navíc také s poštovným zdarma. Dárek vám dorazí nejdéle za dva pracovní dny a vy si tak směle můžete odškrtnout první dárek ze seznamu a být o něco klidnější.

 

Město pro děti