Soutěžte o dětské náramky z hravé kolekce ALOve

13.7.2017

ALOve představuje kolekci dětských šperků, které vykouzlí úsměv každému dítěti. Barevné náramky můžete vyhrát v letní soutěži časopisu Sluníčko.

Hledáte způsob, jak obdarovat vaše nejmenší osobitým dárkem? Klenotnický ateliér ALOve, který se specializuje na jemné, módní šperky s drahokamy, připravil exkluzivní kolekci dětských šperků.

Jedinečnost kolekce je v tom, že máte možnost si šperk přizpůsobit. Vaše děti si samy či spolu s vámi vyberou motto, které se pak vyryje na zlatou destičku připojenou k libovolné barvě náramku. Pro vaši inspiraci lze použít jméno, datum narození nebo slovo, které vystihuje osobnost vašeho dítěte. Fantazii se meze nekladou, vyslechněte přání svých nemilejších a vytvořte klenot, který je bude doprovázet jako talisman na každém kroku. Náramky je možné koupit ve dvou velikostech. Menší z nich jsou vhodné i pro miminka, takže jsou nádherným dárkem při narození miminka.

Kombinace zlata, zářivého briliantu a barevného náramku působí hravě a s dětskou lehkostí. V této ojedinělé kolekci se skrývá originální dárek, který potěší každou malou princeznu i prince. Navštivte jeden ze čtyř butiků v České republice a poznejte kolekci naživo.

ALOve přináší šperky s brilianty za skvělou cenu. V kolekcích najdete prsteny, řetízky i náramky v různých barvách zlata či v kombinacích s barevnými šňůrkami, které jsou trendem léta. V případě dětských náramků je zakoupíte za méně než 4 000 korun.

Zapojte se do soutěže a získejte náramky pro vaše ratolesti

ALOve nyní přichází s jedinečnou příležitostí – náramek můžete totiž vyhrát v letní soutěži. Pokud máte doma šikovné malé výtvarníky, můžete jejich výtvory zaregistrovat do tematické soutěže „Moje prázdniny“. Pravidla jsou jednoduchá a může se zapojit jakýkoli malý umělec mladší 10 let. Vlastnoručně nakreslený obrázek zašlete na soutez@alove.cz do 15. 8. 2017. Porota následně vybere tři vítězné kresby, které budou oceněny. Bonusem pro vítěze soutěže bude uveřejnění obrázků v 10. čísle dětského časopisu Sluníčko. Pravidla soutěže naleznete na webu www.alove.cz či na Facebooku www.facebook.com/ALOveOfficial/

Město pro děti