Šlápněme do pedálů – Motokáry Liberec

29.12.2016

Počasí nám stále sebevědoměji ukazuje, kdo je tady pánem a aktuální teploty nás tak nutí trávit většinu volného času doma. Tam je sice příjemné teplo a nehrozí, že by se nám štiplavý mráz dostal pod oblečení, ale pokud máte děti, pak určitě moc dobře víte, že je stereotypní program brzy začne nudit. Nechceme vás nabádat, abyste v tomto počasí chodili s dětmi po lese nebo na zahradě stavěli bunkr – máme totiž daleko lepší nápad, jak strávit jedno volné odpoledne!

Milujete adrenalin a máte soutěživého ducha?

Jestliže vám dochází nápady a děti vám dávají jasně najevo, že je deskové hry začínají nudit, pak pro vás máme jeden skvělý tip, kterému neodolají malí ani velcí. Máte-li navíc v lásce adrenalin a ukrývá se ve vás soutěživý duch, pak už vůbec není nad čím váhat – největší motokárová trať v Liberci čeká právě na vaši návštěvu! Na své si zde přijdou všechny věkové kategorie – pro děti do 15. let je povinnost přijít v doprovodu rodiče.

Řekněte dětem, ať vysypou prasátkamotokary-liberec-telo

Jak již bylo řečeno – v Liberci se nachází největší krytá motokárová trať, ale naleznete zde i sport bar s příjemným výhledem na trať, díky čemuž tak u pití drinku můžete sledovat aktuální dění. Pro děti od 6. let je zde připravena motokára s motorem Honda a velice oblíbený X-BOX 360 trenažer doplněn o sportovní sedadlo. Půjčení motokáry stojí 170 Kč na deset minut a my si troufneme tvrdit, že jedna jízda vám rozhodně stačit nebude! Proto řekněte dětem, ať rozbijí svá prasátka nebo tatínkovi, ať si s sebou vezme dostatečně nabitou peněženku.

Užije si celá rodina

Na motokárách v Liberci se dokonale vyřádíte – a to úplně všichni! Pokud máte menší děti, nemusíte se bát o jejich bezpečnost. Právě od toho je tu dětská motokára a bezpečný závodní okruh, kde se vašim pokladům nemůže vůbec nic stát.

Město pro děti