Školka Pro Family v Praze poskytuje ty nejlepší služby

8.10.2017

Hledáte pro své děti opravdu kvalitní školku, která jim dá vynikající základ před povinnou školní docházkou? Hned na několika místech v Praze působí mateřská školka Pro Family, která poskytuje ty nejlepší služby. O děti se zde dobře starají a vzdělávají je, čerpají z dlouholetých zkušeností a i ty se zasluhují na vytvoření příjemného prostředí, ideálního pro učení se, hru i odpočinek. Přečtěte si, jak školka Pro Family funguje a svěřte jí i své nejmenší ratolesti.

Školka, kde se dětem věnují

Mateřská škola Pro Family představuje unikátní koncept péče a vzdělávání, který potěší nejen děti, ale také všechny rodiče. Ti totiž budou vědět, že je o jejich děti dobře postaráno. Mezi výhody, které školka nabízí, patří třeba pružná pracovní doba od 07:00 až do 19:00. Nevadí tedy, když dlouho pracujete, protože si své děti můžete vyzvednout kdykoliv během dne.

Státní mateřské školy mají nedostatečné kapacity a často si tak ani nemůžete vybrat, do které školky své děti umístíte. Mateřská škola Pro Family může být v blízkosti vaší práce nebo domova a je jen na vás, pro které řešení se rozhodnete.

V mateřské škole pracují odborní i speciální pedagogové nebo třeba logopedi. Děti se mohou věnovat i sportovním aktivitám, jako je třeba tenis, plavání, tanec apod. Nakonec se mohou zúčastnit různých výletů, a to nejen po hlavním městě. Několikrát do roka mají možnost užít si pobyt ve škole v přírodě. Pro Family má mnohaletou tradici, protože v Čechách působí již od roku 1992. Jedná se o rodinnou firmu, která aktuálně provozuje celkem šest míst, kam můžete s dětmi zavítat.

Mateřská škola Pro Family nemá konkurence

K Pro Family těžko najdete v hlavním městě konkurenci. Pracovníci mateřské školy se vám maximálně pokusí vyjít vstříc. Nenabízí sice jednorázové hlídání, ale za využívání služeb platíte na základě odchozených hodin. Nutná je úhrada částky 2500 Kč, představující měsíční paušál. Jedna hodina pak stojí pouhých 30 Kč. V době dovolené či nemoci samozřejmě nic neplatíte.

Město pro děti