Máte doma talentované dítě? Jakou mají mladé talenty šanci na úspěch?

10.10.2017

Máte doma dítko, které se již od útlého věku projevuje jako superstar? Jako mikrofon využije lecjaké kuchyňské i jiné náčiní a studem se rozhodně nenechá svazovat? Má-li skutečně talent a zdá-li se vám, že by z něj či ní mohlo něco být, jak se tak říká, pak je otázkou, jak takový mladý talent podpořit. Ne všichni rodiče mají dostatek peněz na to, aby svému dítěti zaplatili propagaci a jiní zase nemají tu ambici jim tzv. umetat cestičku. Dnešní článek přináší vhled do světa dětí, které se rozhodly vzít osud a svou kariéru tak nějak do svých rukou. Představíme si Adélu Zouharovou a Lukáše Veřtáta, ti dva natočili svůj vlastní videoklip, a ten se pyšní již více než sto tisíci zhlédnutí na internetu.

Když to děti vezmou do svých rukou

Baví je zpívat a místo vysedávání u počítače či mobilu se rozhodly natočit a nazpívat videoklip. Jejich příběh se může zdát být na první pohled naivně pohádkový, ale ve skutečnosti na něm nic pohádkového není. Baví je zpívat, a tak zkusily jít svou cestou s pomocí kámoše Facebooku a internetu jako takového. Adéla na svém profilu své pěvecké počiny také prezentuje a zvyšuje tak své šance na úspěch. Někdy stačí, aby si takových dětí všimla agentura, jež neznámým talentům pomáhá prorazit do povědomí veřejnosti. Jednou z ní je například Nemoros, díky ní mohou neznámí talentovaní jedinci i skupiny dostat šanci, od které se může odvíjet celá jejich budoucí kariéra.

Vzít je pod svá křídla

Vlastní iniciativa a velké odhodlání je sice základ, ale pravdou je, že zcela bez pomoci by ani Adéla s Lukášem daleko nedošli či nedozpívali. Kéž by bylo více agentur či sdružení věnujících se mladým nadšencům, netvrdíme, že nadšení stačí a všichni jsou talentovaní, ale určitě existuje celá řada těch, kteří na své objevení marně čekají, a právě pro ně bychom si přáli šťastné konce. Znáte někoho ve svém okolí, kdo by talent mohl rozdávat? Pomozte mu spatřit slávu světa!

Město pro děti