Přijeďte si pohrát do Karlových Varu s hračkami KOVAP

30.8.2021

Společnost KOVAP, která je tradičním českým výrobcem plechových hraček, si pro návštěvníky festivalu, a především pro děti, připravila hrací koutek. V koutku si budete moci pohrát s plechovými hračkami, se kterými si hráli už i vaši prarodiče.  Plechové hračky jsou odolné, takže vydrží i akčnější hru vašich děti, ekologické a samozřejmě zdravotně nezávadné.

Mezi nejoblíbenější hračky patří traktůrek na klíček, beruška, která nikdy nespadne přes okraj stolu, lanovka a mnoho dalších. Všechny tyto ručně vyrobené hračky budou na Vás čekat ve Dvořákových sadech jen pár metrů do hotelu Thermal. Pokud se Vám některá z hraček zalíbí, můžete si ji objednat na e-shopu www.kovap.cz – dorazí vám rovnou domů.