Nepostrádáte náhodou deštník?

7.3.2018

K jaru se neváže jenom krásně barevná příroda, ale také častý déšť. Alespoň by to tak mělo být, a donedávna i bylo. Klimatické podmínky se sice poněkud mění i v České republice, pršet však rozhodně nepřestane. Možná patříte k lidem, kteří by mohli své deštníky poskládat do řady vedle sebe, a že by jich byla pěkná řádka. Mám na mysli všechny ty ztracené a bůhví kde zapomenuté deštníky. Znám dámy, které za deštivého počasí odcházejí pravidelně z domu s deštníkem, vracejí se však bez něj. Mnozí pánové z preventivních ztrátových důvodů deštník ani nenosí a raději moknou. Pokud vám už zase deštník ve vaší kabelce, milé dámy, chybí; pokud se tu a tam, pánové, dostavíte do práce celí promoklí, pamatujte na to, že je to právě deštník, který postrádáte.

A co sluneční brýle – máte ty, které vám budou slušet?

S nástupem prázdnin a dovolených vám doma ve skříni nemusí chybět jenom deštník, ale také cestovní kufry, cestovní tašky, batohy a důležité módní doplňky, mezi které patří například i sluneční brýle. Sluneční brýle by se za ostrého sluníčka měly nosit na jaře, v létě, na podzim i v zimě – tedy vlastně po celý rok. Popřemýšlejte, zda vám budou více vyhovovat sluneční brýle sportovní, univerzální nebo nadčasové; zda dáte spíše přednost kulatému, hranatému či jinému tvaru. Nezapomeňte sluneční brýle přiřadit do cestovního kufru, cestovní tašky nebo batohu, ať už se v létě vydáte kamkoliv.

Dobré boty – základ úspěšné dovolené

Deštník, cestovní kufry a cestovní tašky jsme probrali, na co však ještě nesmíme zapomenout, jsou boty. Dětská obuv, dámská obuv i pánská obuv nehraje důležitou roli pouze v zimním období. Bez kvalitní letní obuvi by žádný výlet ani dovolená nedopadly dobře. A nejde jen o výlety a dovolené. V každém botníku by měly být dámské tenisky a pánské tenisky a také dětské holínky, dámské holínky a pánské holínky. Krásné a zajímavé pořídíte na coolboty.cz. Ať se vám v nich dobře šlape!

Město pro děti