Dětská zábavní centra: TOBOGA Tongo Hradec Králové

5.3.2018

V dalším díle seriálu o dětských zábavních centrech se společně podíváme na další oblíbený park TOBOGA, který se nachází v Hradci Králové a nabízí spoustu zábavy a vyžití nejen pro děti různorodého věku, ale i jejich rodiče. Pokud přemýšlíte, kam s dětmi při nepříznivém počasí vyrazit za zábavou, pak je zábavní park TOBOGA TONGO ideálním cílem!

Zážitky plné radosti a veselí

Herní park TOBOGA TONGO se rozkládá na ploše 2900 m2 a nabízí nespočet atrakcí, na které mohou jak děti, tak i dospělí. Zábavní park je rozdělený do několika tematických částí, kterým se zde říká ostrovy nebo mořský svět. Už jen to je velkou vidinou zábavy a dobrodružství! Čeká na vás cesta kolem světa, kterou byste si rozhodně neměli nechat ujít!

Kdykoli během roku

Zábavní centrum TOBOGA TONGO je otevřeno po celý rok, takže nezáleží na tom, zda je zima nebo jaro, jestli venku prší nebo svítí sluníčko, jestli je sobota nebo středa – vždy zde najdete útulné zázemí a především nekonečné množství srandy. Společně s dětmi můžete navštívit všechny ostrovy i části mořského světa, kde na vás čekají různorodé atrakce. Některé jsou příslibem adrenalinu, u jiných se zase nasmějete, další děti přimějí k pohybu a procvičí jejich fyzickou kondici.

Hlad mít nebudete

Výlet do zábavního centra TONGO v Hradci Králové je určitě výletem na celý den. Rozhodně se ale nemusíte bát, že byste s sebou museli tahat svačinu a pití k tomu. I na občerství je v tomto parku plném zábavy myšleno a vy zde můžete zavítat do koutku s jídlem a nápoji. Jakmile budete potřebovat přestávku na doplnění energie, můžete si zdě zajít na něco dobrého na zub.

Město pro děti