Modeláž nehtů – vše co potřebujete pro krásné nehty

4.5.2018

Stalo se módou, chodit pravidelně na manikúru a pedikúru do salonu. Nemít doma gel lak, UV lampu na nehty, brusku na nehty, razítka na nehty, zdobení na nehty, šablony na nehty a další. Není na tom nic špatného. Nicméně, je dobré pečovat pravidelně o nehty i v domácím prostředí. Abyste tak mohly, dámy, činit, potřebujete k tomu vhodné nástroje, vhodné pomocníky. A protože prý první pohled na člověka, ženu obzvlášť, je prý rozhodující, je třeba mít upravené nejen oči a rty, ale zejména nehty na rukou. O nehty je prostě důležité pečovat vždy a za všech okolností, je třeba jim věnovat náležitou pozornost. Pojďme se však v dnešním článku zaměřit více než na péči o nehty na jejich estetickou stránku. To znamená na to, jak nehty zdobit (nehtové zdobení), lakovat (gel laky, lak na nehty Opi, sada na akrylové nehty), zpestřit, aby přilákaly pozornost (zdobení na nehty).

Nehtový minimalismus

V poslední době se poměrně často hovoří o takzvaném nehtovém minimalismu. Nic proti gel lakům nebo sadám na akrylové nehty. Pro někoho mohou stále gel laky, UV lampy a sady na akrylové nehty zůstat hitem číslo jedna. Klidně střídejte jeden gel lak za druhým, používejte šablony na nehty a zdobení na nehty. Každý má prostě jiný vkus. Proto současný trend nahrává i naprosté umírněnosti a jednoduchosti, i pokud jde o nehty.

Přirozená krása? Proč ne!

Mnohé ženy správně kladou důraz na přirozenou krásu nejen v líčení, ale i ve světě nehtů. Místo „dlouhých drápů“ a nepřirozených „lopatiček” raději sáhnou po pilníku a vytvoří si přirozený tvar nehtu. Tuto jednoduchou nehtovou modeláž pak stačí zakončit bezbarvým lakem na nehty a je hotovo. Dokonce mnohým mužům se líbí přirozená nehtová modeláž přítelkyň a manželek více. To znamená – nehty v přirozeném tvaru, ošetřené pouze nějakým lakem na nehty. Proč jim neudělat radost?

Město pro děti