Matrace 90×200 zahnala všechny naše problémy

25.6.2018

S manželem si potrpíme na dlouhém spánku, tedy pokud to pracovní povinnosti či děti dovolí. Spánek miluje a za to, že chodíme spát téměř laicky řečeno se slepicemi, se rozhodně nestydíme. Naše pracovní i rodinné výkony jsou potom daleko více efektivní, než když se nemůžeme předchozí den pořádně vyspat do růžova. Ovšem nyní nám v cestě za kvalitním a dlouhým spánkem nestojí čas, nýbrž stará matrace 90×200, která již není tou matrací, co bývala a mám takový dojem, že již právě dosloužila.


Matrace 140×200 patří mezi naši oblíbenkyni

Matrace 140×200, kterou jsme si tak na popud našeho současného zdraví koupili, nás přesvědčila o tom, že investice do zdraví, se rozhodně vyplatí. Naše problémy se zády jakoby mávnutím kouzelného proutku odezněli ještě tentýž den a dnes již po nich není ani památky. Jsme tak oba zase šťastní, že si můžeme užít spánku, který oba tak vroucně zbožňujeme se vším všudy. Tato matrace se tak stala naší oblíbenkyní a dnes si již nemůžeme život bez ní představit a to dokonce ani na naší chalupě, kterou máme nedaleko Prahy. Ne, nejsme rozmazlení, jenom milujeme sami sebe a nechceme si ničit zdraví.Matrace 160×200 zase potěšila naše děti

Na koho jsme při koupi matrace 160×200 rozhodně nemohli zapomenout, byli naše dvě děti, které rovněž neměli ve svých postelích kvalitní matrace. Netvrdím, že se jednalo o tak nekvalitní, jako ty naše, ovšem ke zdravému spaní na nich měli opravdu velmi daleko. Ve věku, kdy se jim jejich tělo teprve vyvíjí, je třeba dbát na kvalitní spaní a mě jakožto matce trhá srdce, že jsem jim novou matraci nepořídila již mnohem dříve. Ovšem, jak řekl můj muž, lépe někdy, nežli vůbec.

Město pro děti