Co se stane, když si nasadíte karnevalové paruky?

26.6.2018

Někdy je úsměvu na rtech potřeba pomoct. Někdy je nutné zábavu více rozvířit, když to nejde samo. A někdy je téměř nezbytností odlišit se od všedních dnů. Ať to hodláte udělat jakkoliv, každopádně vám v tom pomohou karnevalové paruky, které jsou hravé, zábavné a propůjčí vám novou identitu. Karnevalové paruky jsou pro každou legraci.

Levné paruky na karneval jsou zárukou zábavy k nezaplacení

Někdo má za to, že pořádná zábava stojí hodně peněz, my ovšem věříme, že lze zábavu a neutuchající smích opatřit již za pár kaček. Paruky na karneval jsou toho důkazem. Různě dlouhé, všelijak střižené a pestrobarevné paruky u nás na skladě čekají na svého nového majitele.

Mohou být přítomny u každého okamžiku, kdy se chcete bavit – dětské párty, narozeninové oslavy a rozlučky se svobodou jsou pro to ideální. Ovšem karnevalové paruky využijete i jinak – za jejich pomoci si můžete vystřelit z vašich kamarádů, mohou být nedílnou součástí divadelní hry, nebo díky nim vyzkoušíte vaši novou image, aniž byste si sáhli na vaše přírodní vlasy.

No vážně! Karnevalové paruky nejsou jednorázovou záležitostí. Naopak pro různé příležitosti je můžete využít i vícekrát.

Karnevalové paruky nejen na karneval

Nejčastěji karnevalové paruky využijete jako součást karnevalového kostýmu. Nebo vy snad doma máte holčičku, která chce jít za princeznu Lociku a obejde se bez dlouhé hřívy vlasů?

Paruky na karneval kostým častěji jen doplňují, někdy však tvoří i dominantu celého kostýmu – taková princezna Locika je toho zářným příkladem. Díky paruky se za ni mohou převléknout i krátkovlasé holčičky.

Někdy jsou paruky záchranou pro maminky – holčičky si díky nim nezničí své vlastní vlásky. K tomu, abyste u svého dítka vytvořili image zlé čarodějnice, je potřeba vlásky jó rozcuchat. A kdo by to pak rozčesával?

Ovšem využít je lze nejen na karneval. Paruky děti uvítají i k běžným každodenním hrám v pokojíčku.

Čeká vás pořádná akce? Opatřete si i paruky!

I dospělí se mohou čas od času proměnit v děti – třeba na akci, kde všichni mohou změnit svou identitu a přihodit polínko do ohně zábavy pestrobarevnou parukou. Pokud chystáte velkou akci – oslavu, rozlučku se svobodou, třídní sraz, určitě na pozvánku připište i paruky s sebou! Finální společná fotografie v parukách bude stát za to.

Párty paruky jsou oblíbené, protože v okamžiku změní image toho, co paruku nosí. Parukou lze také ušetřit za kostým, protože v řadě případů si lze k paruce vzít běžné oblečení, i tak dosáhnete wow efektu. Paruky jsou velká zábava pro děti i pro dospělé a rozhodně by neměly chybět tam, kde se chcete smát od ucha k uchu.

A co vy víte, třeba se právě na jedné takové párty s parukami rozhodnete, že jen růžová to může být…

Co se tedy stane, když si na hlavu nasadíte karnevalové paruky? Budete se bavit!

 

Město pro děti