Letošní zimní lyžování – poradíme s koupí zájezdu a co s sebou

24.10.2017

Lyžování je velice oblíbený sport, který lidé během zimních měsíců provozují takřka denně. Každým rokem jezdí řada z nás na nejrůznější zájezdy, ovšem pokud letos chcete jet na zájezd prostřednictvím nějaké cestovní agentury, možná byste se po takovém zájezdu měli začít ohlížet už nyní. Proč?

Hlavně letošní tuhá zima přinesla cestovním agenturám a hlavně lyžařským střediskům fantastické zisky. Letos se počítá se stejným počasím, a tak se na toto zimní období cestovní agentury připravují už nyní. Jelikož už chtějí mít jistotu, že lidé pojedou na zájezdy, nabízí je už nyní. To je proto pro vás alarm, který upozorňuje na to, že zájezd byste měl koupit nyní, ještě když je za poměrně výhodné ceny, protože později bohužel nebudou místa.

Nejen, že nebudou místa v těchto zájezdech, ale cestovní agentury mají zabookované i termíny v hotelech a ubytovnách, a tak i když pojedete sami, nemuseli byste se mít kde ubytovat.

Kupujte nyní a začněte se připravovat!

Zájezd se tedy vyplatí koupit už nyní, stejně jako zimní oblečení, které je dnes ještě poměrně levné. Samozřejmě na pultech obchodů nenarazíte na zimní bundy, ale na lyžování si už nyní můžete pořídit outdoorové oblečení, které využijete.

Co do této skupiny spadá?

Do této skupiny oblečení spadají hlavně funkční trička, dále třeba i nátělníky či funkční mikiny. U lyžování stejně jako u běhu platí to, že je lepší se vrstvit jako cibule, nemusíte si tak dát jeden nátělník a k tomu tlustou mikinu. Potřebujete i během lyžování absorbovat pot, proto je funkční oblečení tou nejlepší volbou.

K outdoorovému oblečení se ale řadí taky oblíbené doplňky, k nimž v zimě samozřejmě platí hlavně rukavice, dále třeba čepice, ale taky nákrčníky nebo čelenky. Ani v zimě nezapomeňte na pitný režim, i když možná nebudete mít pocit žízně tak velký, jako tomu bývá v létě.

Město pro děti