Letní soutěž plná jedinečných dárků od značky ALOve

23.6.2017

Originální náramky dětské kolekce ALOve čekají na svého výherce. Zkuste štěstí a zaregistrujte své malé výtvarníky do soutěže „Moje prázdniny“.

Zapojte se do letní soutěže pod tematickým názvem Moje prázdniny. Na výherce čeká odměna v podobě jedinečného náramku z dětské kolekce značky ALOve. Pravidla soutěže jsou jednoduchá a mohou se zapojit kluci i holky mladší 10 let. Prázdniny nám klepou na dveře a to je námět, kterým se mají inspirovat malý výtvarníci. Úkolem je vytvořit obrázek těch nejkrásnějších prázdnin podle představ vašich ratolestí. Moře, slunce, tobogány, delfíni cokoliv je dovoleno, jednoduše fantazii se meze nekladou. Váš výtvor zašlete na adresu soutez@alove.cz do 15. 8. 2017. O vyhodnocení soutěže se postará odborná porota, která podle svého uvážení vybere 3 výherce. Obrázky budou následně zveřejněny i v 10. čísle populárního dětského časopisu Sluníčko.

Pokud se stanete výherci, máte možnost stát se vlastníkem exkluzivního klenotu. Výjimečnost spočívá nejen v kombinaci zlata, briliantu a barveného náramku, ale i ve vyrytí jména na zlatou destičku. Jméno může doplnit například datum narození nebo symbolické motto, které vystihuje osobnost vašeho dítěte. Dětské náramky jsou dostupné ve dvou velikostech a dokonce lze zvolit velikost i pro nejmenší miminka. Klenoty jsou vhodné jak pro holčičky například v růžové barvě, tak pro kluky v zelené. Náramek lze pojmout jako originální dárek nebo talisman doprovázející vaše nejmenší. Pokud toužíte kolekci spatřit naživo, navštivte jeden ze čtyř butiků ALOve v České republice.

www.alove.cz

Město pro děti