Kam s dětmi na výlet už víme

23.8.2019

Každé léto pravidelně řešíme, kam s dětmi na výlet. Do zahraničí je ještě brát nechceme, jelikož si nemyslíme, že by pro ně moře a pláže měli nějaký hlubší přínos, tudíž se snažíme pořádat výlety po naší domovině. Už nám ale pomalu ale jistě docházejí dobré nápady a tak jsem nedávno poprosila kamarádku Janu, která má stejně staré děti, jako já, aby mi prozradila nějaký tip na výlet s dětmi, který by ovšem bavil nejen naše ratolesti, nýbrž i nás samotné. Zeptala se mě tedy, zda jsme již navštívili Hukvaldy, načež jsem odpověděla, že nikoliv a výlet byl na světě. Manželovi se nápad s Hukvaldským Tropicem, jak se tomuto ráji na zemi přezdívá, také líbil a tak slovo dalo slovo a jelo se. 

Kam s dětmi na výlet? Přece do Tropicu!

Pokud stejně tak, jako my často nevíte, kam s dětmi na výlet, vezměte je do Hukvaldského Tropicu. Z vlastní zkušenosti totiž můžeme potvrdit, že to skutečně stojí za to. Dalo by se s nadsázkou říci, že se sem v budoucnu budete muset jisto jistě vrátit, jelikož proběhnout veškeré lokace za jeden den a ještě s dětmi, je takřka nemožné. Hodinu jsme totiž stály u vodních překlápěček, poté jsme se museli povinně půl hodiny dívat na rybičky v jezírku a další hodinu a půl jsme strávili u papoušků Ara, Amazoňana, Žaka a také Loskutáka, který děti fascinoval natolik, že si s výletu odnesli dva plyšáky s tímto svým favoritem. Za nás tedy výlet, jak má být. 

Tipy na výlet s dětmi byly různorodé. Hukvaldy zvítězily!

Tipy na výlet s dětmi, které jsme dostávaly od našich známých, byly velmi často různorodé. Jednomu se líbilo na Slovensku v kontaktní Zoo a jinému zase v Aquaparku v Pasohlávkách na Moravě. My jsme ovšem nevsadily na osvědčenou klasiku, nýbrž jsme zkusily něco úplně jiného a lehce netradičního a musím uznat, že jsme učinily dobře. Tropické skleníky mě doslova okouzlily a to stejně tak, jako výběh s králíčky, ze kterého jsme ty naše dvě neposedné děti, nemohli za žádnou cenu dostat ven.

Město pro děti