Kam s rodinou na jarní prázdniny? Zkuste termální lázně Thermal Corvinus Velký Meder

5.2.2018

Jarní prázdniny a zimní dovolené obecně jsou v plném proudu, někdo plánuje dlouhé měsíce dopředu a jiní shání ideální místo na zimní radovánky na poslední chvíli. Zatímco většina lyžařských středisek touto dobou praská ve švech, jsou místa, která v tomto období nabídnou klid, odpočinek a dostatek soukromí. Nechte jednou lyže doma i vy a vyrazte do termálních lázní, děti se vyřádí v bazénech a na skluzavkách a vy si prohřejete bolavá záda či ztuhlé svaly. A tím výčet možností rozhodně nekončí.

Thermal Corvinus Velký Meder nabízí mnohem víc

Nemyslete si, nejedná se jen o termální lázně, Thermal Corvinus má od letošního roku v nabídce mnohem více. Kromě blahodárných účinku místní vody (její teplota se během zimních měsíců pohybuje mezi 28 a 38 °C ) se mohou návštěvnici těšit na nový saunový svět. Ke čtyřem příjemným saunám patří i luxusní relaxační místnost se solnými kvádry, kde lze nerušeně odpočívat. Zchladit se můžete v některém z bazénů nebo ve stylovém 500 litrů velikém vědru. 

Vyžití pro celou rodinu

Zatímco vy budete užívat sauny či dalších wellness služeb, vaše děti si mohou užívat v zábavním bazénu s interaktivním vodním hřištěm a vodní věží. Sedm krytých a polokrytých bazénů ale překvapí dalšími doplňky. Najdete zde vodní trysky, masážní sprchy, vodopády, vodní sprchy, clony a děla. Milují vaše děti skluzavky? I těch je tady hned několik a navíc tobogány. Tobogán Black Led je vybaven efektními světelnými efekty nejrůznějších barev, jízda na něm vás vtáhne do jiného světa. Až se děti příjemně unaví, můžete trochu zapracovat na své fyzičce a potrápit své tělo kondičním plaváním v 25 metrů dlouhém plaveckém bazénu.

Vše na jednom místě za dostupné peníze

V rozsáhlé areálu termálních lázní najdete kromě samotných lázní také dostatek míst, kde se dobře najíst a napít. Jsou zde i nejrůznější obchůdky a příjemná vinárna. Pro děti je otevřená velká herna s celou řadou atrakcí, jež se nachází v těsné blízkosti restaurace, kde mohou rodiče v klidu posedět u kávy a mít děti pod dohledem. To vše pod jednou střechou a za cenu 6 eur (cena za tříhodinový vstup během pracovního týdne) a o víkendu za 7 eur. Více informací naleznete na www.thermalcorvinus.sk

Město pro děti