Tip na hry na PS4

1.2.2018

Jen málokdo by neznal populární herní konzoli Playstation, která již několik let zdobí trh a získává si stále více a více příznivců. Nejnovějším modelem je Playstation 4 a my vám v dnešním článku dáme několik tipů na hry, které na této konzoli můžete hrát. Udělejte jimi radost sami sobě, dejte je dětem za pololetní vysvědčení nebo je darujte jakémukoli fanouškovi. Určitě bude mít radost!

1.      Need for Speed Rivals

Legendární hra Need for Speed, kterou minimálně jedinkrát hrál snad úplně každý – ať už ve verzi na playstation, nebo na počítač. Na PS4 vyšla s názvem Rivals a zavede vás do Redview County – městečka, ve kterém neustále dochází k honičkám mezi policisty a pouličními závodníky. Cílem hráče je ovládnout město a získat pro sebe ta nejlepší vozidla.

2.      Assassins Creed: Syndicate

Další díl oblíbené hry, která potěší spíše větší hráče. Tentokrát se ocitnete v největší a nejmodernějším městském otevřeném světě. Čekají na vás ostré boje, kde budete soupeřit s nepřátelskými gangy a vaším cílem bude rozšířit si sféru svého vlivu napříč Londýnem. Užijete si nové zbraně, například revolvery nebo mosazné boxery a mnoho dalších.

3.      Everybody’s Golf 7

Hrajete rádi golf? V tom případě je tato hra pro vás jako stvořená! Je to hra na kinect, ke kterému potřebujete kameru a speciální ovladače. Zábava je zaručena.

4.      Just Dance 2017

Jedna z nejoblíbenějších pohybových her na PS4, kterou určitě musíte mít! Just Dance 2017 obsahuje více jak 40 nových songů a taneční choreografie, která vás donutí zapojit každičký sval ve vašem těle. Ve světě se prodalo více jak 60 milionů kusů, což svědčí o tom, že tahle hra rozhodně stojí za to!

 

 

 

 

Město pro děti