Hračky jako dárky k Vánocům pro malé i velké

29.11.2017

Nejupřímnější a nejhezčí radost je ta dětská a ta vánoční. Nedočkavé odpočítávání dnů, kdy už budou moci nechat Ježíškovi dopis za okny. K ještě nedočkavějšímu odpočítávání dnů, které zbývají do Štědrého večera. Nekonečné minuty, než se budou natěšené dětské dušičky moci pustit do rozbalování dárků. Tučné otazníky, zda tam Ježíšek zanechal, oč váš drobeček v onom dopise prosil.

Jak děti rostou, začínají postupně odhalovat pravdu o Ježíškovi. Míra radosti a natěšení se s pubertou sníží v momentě, kdy nastává čas na rybí polévku. I jim ale můžete udělat radost “hračkou”. Puberťáckou verzí dětského lega a domečků pro panenky, může být pc hra, nový playstation nebo poslední verze jejich oblíbené hry. Což vrátí úsměv nejen na puberťákovy rty, ale pravděpodobně i na manželovu tvář.

Máte v peněžence kartu s logem Sphere? Teď je ten správný čas si na ni vzpomenout! Pokud si nejste jisti, kde a jak ji můžete využít, navštivte stránky www.sphere.cz. Tam najdete aktuální seznam míst, kde můžete díky této kartě výhody čerpat. A že jich není málo, na výběr máte z 10 000 obchodů a poskytovatelů služeb v ČR i SR. Dokonce také z více než 1 200 e-shopů. Kašpárek, Juklík, Koh-i-noor Hardtmuth, Albi či JRC Game Centrum, Malvík a další. Tam seženete, nejen vánoční, dárečky pro malé i velké děti (a třeba i manžela). Díky Sphere kartě se slevou.

obr.: Sphere

Město pro děti