Fotokniha s vašimi dětmi od HappyFota

17.2.2018

Jestli s dětmi právě prožíváte jarní prázdniny na horách, je jasné, že už s nimi máte spoustu fotek. A víte, že je nejlepší tyhle fotky dát do fotoknihy? Protože když je necháte v mobilu nebo v počítači, sejdou vám z očí a sejdou i z mysli…

 

Lyžovačky, sáňkovačky a koulovačky – určitě i ve vaší rodině patří mezi nejzábavnější zimní aktivity. Máte z nich fotky? Šup s nimi do fotoknihy! Tam k nim můžete dopsat popisky nebo celé texty s historkami, které už se třeba nikdy nezopakují. A budete mít památku na celý život. Takovou fotoknihu určitě ocení i babičky a dědečkové. Až v ní budou listovat, bude jim připadat, jako by byli na jarních prázdninách s vámi a s vnoučaty.

 

Máte opravdu pěkné a výjimečné fotografie? V tom případě doporučujeme fotoknihu deLUXE.  Na výrobu takové fotoknihy používá HappyFoto velmi kvalitní značkový fotopapír, na kterém neulpívají otisky prstů. Celou fotoknihu deLUXE vyvolává HappyFoto fotochemickou cestou, a proto budou vaše záběry v knížce vyvedené v krásném jasu a kontrastu, jak jste zvyklí z opravdových fotek. Největší výhodou fotoknih de LUXE je ale podle našeho mínění to, že snímek přes dvoustranu nic nepřerušuje, protože se střed neztrácí ve hřbetu knížky.  Po otevření knihy je totiž každá dvoustrana tak plochá, jako by to byla jedna stránka.

Jak připravit fotoknihu?

Je to jednodušší, než byste si mysleli a podle našich zkušeností to zvládne levou zadní i malé dítě. Můžete si ji vytvořit online na stránkách www.happyfoto.cz, prostřednictví, programu HF Designer (ke stažení na www.happyfoto.cz) nebo přes aplikaci HappyFoto-MOBILE.

Město pro děti