Divadlo kouzel Pavla Kožíška

8.3.2017

Děti všelijaká kouzla a vše s nimi spojená nesmírně přitahuje. Tajemstvím opředené triky zkušených a zručných kouzelníků dokážou vykouzlit udivený výraz nejen na dětském obličeji – často hlavou nevěřícně kroutí i jejich rodiče. Pokud se rádi divíte a nevadí vám lámat si hlavu nad způsoby, kterými vám šikovný kouzelník věší bulíky na nos, pak pro vás máme skvělý tip na výlet: Divadlo kouzel Pavla Kožíška!

Jaký je cíl cesty?

Divadlo kouzel Pavla Kožíška se nachází v Líbeznících kousek u Prahy. Zajímavostí je, že se jedná o jediné kamenné divadlo v celé České Republice. Kouzelnické představení je samo o sobě dost velkým lákadlem, ale mimo jiné jsou zde k vidění i expozice starých plakátů a fotografií pocházejících z rukou nejslavnějšího kouzelníka všech dob – H. Houdiniho!

Velkolepá show s názvem Magická esa

Jaké by to asi bylo, stát se součástí některého z kouzel? Hledáte-li odpověď na tuhle otázku, pak není nic lepšího, nežli přijet do Divadla kouzel a vyzkoušet si tento zážitek na vlastní kůži! Kromě toho můžete shlédnout pilotní představení s názvem Magická esa. Velkolepá show zahrnuje nejen celou řadu překvapení, ale i nejúspěšnější světové iluze, o kterých se vám možná ani nezdálo. Tohle představení je jediné svého druhu a můžete jej vidět pouze zde.

Sbírka hrnečků s podpisy slavných osobností

Důvodů k návštěvě tohoto divadla je hned několik a každý si dokáže najít ten svůj. Pokud vás nic z výše zmíněných lákadel, pak vás určitě přesvědčíme právě teď. Kromě kouzel, iluzí a tajemství zde spatříte jedinečnou výstavu hrnečků podepsaných slavnými osobnostmi. A tu nemůžete vidět nikde jinde.

 

 

Město pro děti