Co dělat na mateřské či v těhotenství? Zkuste zábavu online

12.12.2017

Nastávající maminky nebo ty, co jsou na mateřské, určitě někdy zažily situaci, kdy neměly tzv. „do čeho píchnout“ – jednoduše se nudily. Oblíbené filmy či seriály už prostě nebaví. Takových případů kupodivu není málo, proto vám poradíme některé formy zábavy, které jsou při dnešních online možnostech takřka nekonečné.


Zkuste hry na mobil nebo na počítač či konzole

V dnešní době téměř každý vlastní chytrý mobil s nějakým operačním systémem – nejrozšířenější Android nebo iOS, který běží na iPhonech od firmy Apple. Způsoby využití mobilů jsou různé, nejčastěji se jedná o komunikaci a sdílení zážitků s přáteli nebo rodinou, ať už přes sociální sítě nebo klasické SMS zprávy či hovory.

Napadlo vás však někdy místo projíždění aktualit či umisťování fotografií na Facebook nebo Instagram zkusit využít mobil na hraní her? Možná se budete divit, ale dokáže vás to zabavit klidně na několik hodin denně. Jednoduše si stáhnete z Google Play nebo App Store žánr, který vás baví, a pustíte se do hry – zvládne to opravdu každý během chvilky. Nesporná výhoda oproti online hrám na počítač či konzole je ta, že můžete hrát kdekoliv, třeba v čekárně u lékaře. Jen si dejte pozor, ať vás to nezačne bavit až příliš.

————————————————————————————————————————

TIP: Mоbіlní verze 22bet casino

————————————————————————————————————————

Udělejte dojem na muže a začněte se zajímat o sport

Uznáváme, že pokud nemáte ke sportu žádný vztah a alespoň pasivně žádný neděláte, tak bude tahle aktivita trošku těžší, ale vězte, že snem spousty mužů je mít po svém boku takovou ženu, která má alespoň základní znalosti o nějakém sportu. A tím nemyslíme, abyste byla schopna vyjmenovat základní sestavy několika týmů ve fotbale či hokeji.

Ono taky existuje spoustu jiných sportů, teď v zimě je například velmi populární sledovat závody Světového poháru v biatlonu, kde úspěchy českých závodnic a závodníků hltá také nemalý počet žen. Naučte se při své dlouhé chvíli alespoň pár jmen závodníků, kteří vám třeba budou sympatičtí, a v očích mužů nemůžete klesnout. K tomu si přiberte třeba taky jeden letní sport a až opačné pohlaví oslníte svými znalostmi, doslova se o vás popere.

Ženy baví online hazard, nejčastěji hrají automaty

Pokud vás ani jedna z výše jmenovaných aktivit nezaujala, zkuste třeba nějakou formu online hazardu. Každý si pod tímto pojmem ihned představí gamblerství a prohrané peníze, to ale vůbec nemusí být pravda. Samozřejmě, že se i takové případy najdou, málokdo ale ví, že lze hrát i zdarma jen pro zábavu.

Když už by vás lákalo zkusit vložit nějaké peníze, tak si lze jednoduše nastavit denní herní limity, ať máte jistotu, že více neprohrajete, zkusit štěstí a třeba i něco vyhrát. Je znám nejeden případ, kdy se za pár korun vyhrál velký jackpot. Štěstěnu ale můžete pokoušet i jinak, třeba v současné době oblíbené EET Účtenkové loterii, kde se každý měsíc losuje přes 21 000 cen… Jak už bylo řečeno v úvodu, pokud máte internet, můžete se zabavit tolika způsoby, že by to vydalo na mnoho a mnoho článků.

Město pro děti