Bytový textil i pro náročné zákazníky

9.12.2017

Hledáte pěkný bytový textil do své domácnosti? Máme pro vás pár tipů, které se vám mohou před vánočními svátky hodit. Při výběru textilu si dejte pozor především na jeho kvalitu, kterou však ovlivňují nejen použité materiály, ale třeba i výrobní postupy. Ty už na první pohled neodhalíte. Proto se vyplatí kupovat pouze u osvědčených prodejců, protože i když si textil osaháte na vlastní kůži, nemůžete si být stoprocentně jisti jeho kvalitou.

Jaký bytový textil je in během zimních měsíců?

V zimě se rozhodně vyplatí vsadit na hřejivé provedení bytového textilu. Dejte stranou chladivé saténové povlečení a vsaďte třeba na bavlnu nebo na flanelové ložní prádlo. Toto pravidlo platí jak pro povlečení, tak i pro prostěradla.

V koupelně se vám zase budou hodit teplé froté ručníky, příjemné žínky a hřejivé předložky, díky kterým vám ani během chladných zimních rán nebude zima na nohy. V obývacím pokoji vám přijde vhod jedna deka navíc či přehoz, kterým se přikryje předtím, než zatopíte v kamnech. Uniknete tak chladu i nepříjemným zimním virózám.

Co se barev týká, vsaďte na bytový textil v červeném, hnědém, černém, zlatém, modrém nebo zeleném odstínu. Vyplatí se investovat do pocitově teplejších barev, které vám pak doma navodí pohodovou atmosféru bez ohledu na další zařízení a dekorace. Barvy textilu se samozřejmě snažte sladit. Proto červenou nikdy nepoužívejte pouze na dekoračních polštářcích, ale zvolte ji třeba i na své povlečení v ložnici, na hřejivou deku do obýváku nebo na kuchyňské utěrky.

Vyberte si v širokém sortimentu na waldes.cz

Textilní galanterie waldes.cz se mimo jiné specializuje i na prodej bytového textilu. Čeká zde na vás velký sortiment kvalitních textilních doplňků, ze kterých je radost vybírat. Ujišťujeme vás, že v sortimentu tohoto obchodu si dobře vyberou i ti nejnáročnější zákazníci se svými velmi speciálními požadavky. Nechte příjemně překvapit limitovanou zimní nabídkou textilních doplňků.

Město pro děti