Akce v Opavě v měsíci březnu

11.3.2018

Co se bude dít v Opavě v březnu tohoto roku? Na jaké akce se můžete těšit a kam můžete vyrazit sami nebo třeba s celou rodinou? Inspirujte se tipy na kulturní březnové akce v našem dnešním článku!

 

Jarní tvoření

13. 3.2018, Knihovna Petra Bezruče

Jaro je za dveřmi a je na místě jej patřičně přivítat. Přijďte se jarně a vesele naladit do knihovny Petra Bezruče, kde ve středu 13. 3. Proběhne pod vedením H. Režnarové zajímavé jarní tvoření.

 

Muzikohra s dětmi a rodiči

15. 3. 2018, Centrum Perla

Přemýšlíte, jak strávit odpoledne s vašimi dětmi? V tom případě zavítejte do Centra Perla, kde na vás bude čekat Petra Černá. Ta se zabývá koučingem metod pocházejících z Finska, ze kterých dokonce úspěšně složila doktorát. Přijďte se pobavit a společně s dětmi zažít něco nového.

 

Kurz pro začínající a mírně pokročilé zahrádkáře

17. 3. 2018

Patříte mezi začínající zahrádkáře a rádi byste se ve svých dovednostech posunuli zase o kousek dál? V tom případě 17. března nevynechejte kur určený právě pro začátečníky, na kterém se dozvíte svistu užitečných informací. Kurz stojí 200 Kč, je omezen počtem lidí a v ceně kurzu jsou materiály pro výsevy a základní občerstvení.

 

Co umí masáž An Mo

18. 3. 2018, Studio Jako v Bavlnce

Pokud si rádi zajdete na masáž a rádi zkoušíte nové metody, pak byste si neměli nechat ujít pravidelné páteční povídání ve studiu Jako v Bavlnce, které se tentokrát bude zaměřovat na méně známou, leč velice efektivní masáž An Mo. Kdo se chce dozvědět něco nového, ten by na sezení v pátek 18. března určitě neměl chybět.

 

Velikonoční kurz – pečení a vaření z kvásku

24. 3. 2018

Rádi vaříte? Zkoušíte něco nového? Zdokonalujete se? Tak se zúčastněte kurzu vaření a pečení z kvásku, který proběhne 24. března.

 

Město pro děti