6 důvodů, proč dětem do pokojíčku nekupovat kalendář

16.9.2018

Teď asi přemýšlíte, co tímto textem autorem zamýšlí. Nechce, aby děti věděly, kolikátého je? Nebo se bojí, že by je kalendář mohl v jejich království nějak ohrožovat nebo zranit, až bude padat ze zdi? Samá voda! Nekupujte ho! Můžete jim ho totiž vyrobit sami z vlastních fotografií u HappyFota!

A teď ty důvody, proč si ho nekupovat, respektive proč si ho vyrobit právě u HappyFota:

1. Nemusíte se hnout od počítače

Kalendář byste normálně koupili v papírnictví nebo v jiném obchodě. Když si budete chtít vytvořit svůj vlastní fotokalendář, nemusíte opravdu nikam. Ani pro ten papír. Celý si ho navrhnete a objednáte od svého počítače (nebo třeba i z mobilu). Stačí vám k tomu jen 12 fotek (a jedna na obálku) a internet.

2. Vyberete si ten nejlepší rozměr

Na www.happyfoto.cz si můžete vybírat hned z několika rozměrů a formátů: malý, střední, velký, na šířku, na výšku, čtverec nebo třeba i stolní, roční či plánovací.

3. Rok může začít, kdy chcete

Třeba má vaše dítě narozeniny v jiném měsíci než v lednu a chtělo by mít první stránku právě s tím svým. Žádný trabl! Začněte si svůj vlastní kalendář měsícem, který je vašemu srdci nejbližší.

4. Budete originální

Vyrobíte-li sobě či dětem vlastní fotokalendář, je jasné, že bude jedinečný. Protože do něj nahrajete vlastní fotografie, obrázky, popisky… a ozdobíte ho blbůstkami, jak se vám zlíbí.

5. Hotovo raz dva!

Bojíte se, že je výroba kalendáře na dlouhé týdny? A že nejste dost nadaní, abyste to zvládli? Tak se nebojte, protože je to opravdu jednoduché. Koukněte se na stránky www.happyfoto.cz, a přesvědčte se, že to není nic složitého. Navržený ho budete mít do hodinky (včetně hledání vhodných fotek) a ve fotolaboratoři HappyFota vám ho vyrobí už do tří pracovních dnů.

6. Fotopapír je nejvíc

Všechny kalendáře HappyFoto tiskne na kvalitní papír, ale kalendáře deLuxe vyvolává tradiční chemickou cestou na opravdický fotopapír. Máte-li fakt dobré fotky, neváhejte a zvolte možnost deLuxe kalendáře. Na fotopapíru, který používá HappyFoto, navíc neulpívají otisky prstů, takže bude kalendář i v dětském pokojíčku relativně v bezpečí.

 

Město pro děti