Dětské hodinky s GPS pro klidnou mámu

4.9.2018

Dětské hodinky s GPS jsou sice určeny pro děti, ale největší radost z nich mají rodiče. Jestliže jste pro své děti zhruba do roku používali takzvané chůvičky, jsou tyto hodinky s GPS jakýmsi jejich pokračovatelem. Čím starší je dítě, tím méně se vás bude držet za ruku. Přehled o jeho pohybu bude pouze mlhavý – těžko zmapujete cestu do školy a ze školy, na kroužky, ke kamarádům. A právě proto byly vyvinuty senzační dětské hodinky s GPS, v moderním designu a s řadou funkcí, usnadňujících život dětem i jejich rodičům.

Hodinky mají dotykový displej, manipulace je tedy pro dítě snadná. A umístění na zápěstí zaručuje, že jsou neustále v pohotovosti. Žádné složité hledání po taškách, žádné dlouhé vyzvánění bez odpovědi. Jde především o to, že by se s nimi mělo dítě cítit v bezpečí – hodinky mají SOS tlačítko, které dítě jednoduše stiskne, když se kolem něho děje cokoli nepříjemného. Navíc může hodinky využít i jako mobilní telefon, lze z nich volat nebo poslat hlasovou zprávu až na patnáct čísel.

Pro rodiče jsou hodinky s GPS lokátorem k nezaplacení. Funkce GPS v každém okamžiku hlásí pozici i ten stav, kdy se dítě dostane mimo bezpečnou zónu. V takové situaci lze okamžitě jednat. Další z funkcí dětských hodinek s GPS umožňuje zaslat na váš mobilní telefon sms zprávu, že dítě hodinky odložilo nebo že v nich dochází baterie a potřebuje dobít. V každém případě máte svoje dítě permanentně pod kontrolou. Nemusíte se tak stresovat a můžete se plně spolehnout na jednu z dalších vymožeností moderní techniky. Zrovna tato může vaše dítě zachránit, když se dostane do nepříjemné nebo dokonce nebezpečné situace.

Dětské hodinky s GPS lokátorem lze zakoupit na eshopu „Cel-Tec.cz“.

Město pro děti