Zábavné odpoledne pro děti i dospělé

8.4.2019

Nevíte si rady s výběrem dárku k narozeninám pro někoho z Vašich blízkých? Darujte některý z VIP voucherů od Firmy na zážitky www.vipvoucher.cz a nechejte výběr dárku na oslavenci.

VIP vouchery od Firmy na zážitky

VIP vouchery umožňují vybrat si zboží od mnoha renomovaných obchodních značek. Prostřednictvím VIP voucherů můžete nakupovat a čerpat služby od společností, které se specializují na prodej bílého zboží, oblečení, elektroniky, potravin či nábytku a mnoho dalšího. VIP vouchery lze uplatnit také při výběru společenských akcí. Jako v ráji si budou děti připadat v Hamleys, díky VIP Hamleys voucheru poznají svět plný hraček, her i senzačních atrakcí. Společnost Firma na zážitky je jedničkou mezi zprostředkovateli jedinečných zážitků. Díky společnosti Allegria můžete zažít spoustu zajímavého a odnést si sebou nezapomenutelné zážitky. Klienti mohou vybírat mezi zážitky z oblasti sportu, wellness služeb, gastronomie či adrenalinu. Díky VIP voucherům od společnosti Firma na zážitky si obdarovaná osoba odnese jedinečné zážitky.

Kam za vodní zábavou s dětmi?

Spoustu legrace si oslavenec i jeho děti zažijí v Aquapalace Praha. Aquapalace voucher je ideálním dárkem pro rodiny s dětmi. Unikátní sportovně-relaxační komplex umožňuje rodinám s jejich dětmi, jednotlivcům i početným skupinám prožít relaxaci podle vlastního gusta. Moderní Vodní svět je největším akvaparkem ve střední Evropě a nabízí vyžití na tobogánech, 450 m dlouhé divoké řece, která se vině celým Vodním světem, v umělém vlnobití i na strmých skluzavkách. Vyzkoušet můžete také Spacebow, který se točí po spirále vysokou rychlostí. Dospělí najdou klidné místo pro relaxaci v saunovém světě.

Město pro děti