Vstupte s námi do světa výroby plechových hraček

23.4.2021

Společnost KOVAP vytvořila nové propagační video nejen pro své fanoušky, ale i pro ty, které zajímá samotná výroba plechových hraček, která sahá až do roku 1946. Uvidíte nespočet výrobních operací, součástek a strojů, které jsou potřeba ke vzniku traktoru Zetoru, berušky nebo třeba plechového jeřábu. 

Kamera Vás zavede do výrobního závodu, který se nachází v krásném podhůří Orlických hor, v malé obci Doly. Seznámíte se s různými fázemi výroby plechových hraček, mezi které patří například kovoobrábění, lisování plechu i plastu, tlakové lití zinku nebo ofsetový potisk plechu. Jednotlivými fázemi Vás provedou zaměstnanci, kteří plechovým hračkám vdechují život desítky let. Společnost KOVAP videem cílí i na děti, pro které může být velmi poučné, kolik práce a úsilí se za výrobou hračky skrývá. 

Video doplňuje katalog, který představuje všechny výrobky firmy. Výrobky jsou nově nafoceny, aby prezentace výrobků splňovala současné požadavky na moderní čistou grafiku. V katalogu se dozvíte celou historii podniku a jednotlivé fáze výroby. Nové video a katalog nevznikl pouze za účelem propagace, ale jsou jistým typem poděkováním zaměstnancům za jejich skvěle odvedenou práci. 

Město pro děti