Vkrádá se vaše dítě často do ledničky? Dejte mu tam chrochtající prasátko…

29.8.2018

Návštěva ledničky bývá často spojována s chutí na nějakou dobrotu a nezřízeným mlsáním. Pakliže přesně tento problém v rodině řešíte, máme pro Vás námět na vtipný dárek. Tím je chrochtající prasátko, které díky čipu na světlo spustí chrochtání vždy, když se dveře ledničky otevřou…

Nejlepším řešením by samozřejmě bylo ledničku neplnit ničím sladkým, ale pokud už tam nějaké ty poklady míváte, není od věci trochu přibrzdit nájezdníky… Chrochtající prasátko je samozřejmě v prvé řadě vtipný dárek třeba k narozeninám, který problém určitě nevyřeší. Určitě ale dotyčný zpozorní a bude chtít ledničku co nejdříve zase zavřít, aby to nemusel poslouchat…

Pokud jsme vám vnukli zajímavou myšlenku, pak vězte, že konkrétně v e-shopu Hubatá černoška mají podobných vtipných dárků celou řadu. Když už jsme u ledničky, tak zde mají dokonce i USB ledničku, kterou jednoduše zapojíte přes USB port k vašemu počítači. Lednička pojme jednu plechovku nebo skleničku s nápojem, který tak můžete mít stále vychlazený přímo u počítače (pokud tedy často pracujete u počítače). Dalším tipem a zároveň dárkovým hitem poslední doby jsou nápojové pumpy, které mají tvar třeba retro benzinové stanice nebo globusu. Naplníte je nápojem a rozléváte elegantní hadičkou. Určeno pro různé párty nebo narozeninové oslavy a slouží zároveň i jako zajímavé dekorace a tak trochu atrakce pro děti i dospělé. Aby kouzlo okamžiku bylo ještě více zdůrazněno, můžete pro nápoje zvolit například sklenice ve tvaru lebky nebo jinak netradičně pojaté (třeba jako zavařovací sklenice či ve tvaru žárovky).

Podobně netradičních doplňků či nápaditých dárků mají v Hubaté černošce stovky. Co je však hodně „ulítlá kuriozita“, je Nic v plechovce. A možná byste nevěřili, kolik lidí si takové „nic“ rádo koupí a ještě jím obdaruje své blízké. Je to skvělý pomocník pro případ, kdy z dotyčného nemůžete dostat, co si vlastně k narozeninám nebo k svátku přeje, neboť má ve zvyku odpovídat, že „nic“. Tak tady ho máte i s vtipným textem v dárkovém provedení.

Předností e-shopu je zajímavé rozdělení nabídky, která jinde bývá řešena podle toho, o jaké zboží se jedná, ovšem zde je řazeno podle toho, komu je dárek určen, případně k jaké příležitosti. Nemusíte si tak příliš lámat hlavu s tím, kde začít, vyloženě jdete do dárků pro ženy, pro muže, pro děti, pro babičku, maminku nebo třeba pro motorkáře, sportovce, rybáře, myslivce atd. právě podle toho, komu hledáte dárek. Zrovna tak vám tento systém usnadní život ve chvíli, kdy hledáte dárek ke svatbě, k svátku, k Vánocům, k Valentýnu a podobné příležitosti, nebo i podle těchto událostí mají dárky rozděleny.

 

 

 

 

Město pro děti