Vánoce s tradicí od firmy KOVAP

19.11.2020

Ježíšek se blíží a vy si už lámete hlavu, čím letos obdarujete své ratolesti? Máme pro Vás tip na další „udržitelnou“ alternativu plastových hraček, a to hračky plechové. Stejně jako třeba oblíbené dřevěné hračky jsou k přírodě šetrné a hodně toho vydrží. 

Plechové hračky vyrábí společnost KOVAP, jejíž historie spadá až do roku 1946. Tehdy byla vyrobena první plechová hračka Parní válec, který se vyrábí dodnes. 

Mnoho z Vás jistě pamatuje traktůrek na klíček, kluka na tříkolce nebo berušku, která nikdy nespadne ze stolu. Mezi novinkami, které KOVAP nabízí je celá řada autíček značky TATRA, různé druhy traktoru značky ZETOR a mnoho dalších.V čem jsou plechové hračky jiné? Hračky jsou pevné, drží stále stejný tvar a jen tak je něco nebo někdo nerozbije. Hračky KOVAP jsou vyráběné ve východních Čechách od prvního šroubku až po poslední matičku. Jejich koupí nejenže podpoříte českého výrobce, ale i tradiční českou výrobu. Pokud Vás plechové hračky zaujaly, koukněte se na https://eshop.kovap.cz/ a jistě nějaký originální dárek vyberete.

Město pro děti