Soukromá školka Praha 9 Prosek stále přijímá nové děti

3.11.2020

Soukromá školka Praha 9 na Proseku stále přijímá malé žáčky do náručí schopných vychovatelek. Pedagogický, logopedický či zdravotnický personál, kterým disponuje Soukromá školka Praha 9, zajišťuje všem dětem plnohodnotně strávený čas v kolektivu dětí ruku v ruce s výukovým a zábavným programem.

Soukromá školka Praha 9 Prosek nabízí mnoho činností

Všechny děti, které školku na Proseku navštěvují, si mohou vybrat z celé řady nabízených kroužků, ať jde například o výuku AJ, tenisu, plavání nebo hry na flétnu, Prstíky si žáčci mohou procvičit při kurzech keramiky, při józe se naučí dobře dýchat a lépe držet tělo. Pozitivní vztahy ke zvířatům se posilují aktivitami, jako jsou canisterapie a hipoterapie, metody s využitím koní a psů.

I vaše děti si zaslouží to nejlepší

Soukromá školka v Praze 9 na Proseku ale nemyslí jen na děti, ale také na rodiče dětí. Rodiče mají ve školce vždy dveře otevřené. Pokud si pro své ratolesti vyberete výlet u moře, můžete se k této aktivitě přidat. Panuje tu příjemná rodinná atmosféra a podstatná je rovněž spolupráce s profesionálním učitelským sborem. Děti budou mít možnost v průběhu školního roku navštěvovat různé památky České republiky, uvidí divadelní představení, navštíví také zoo, mohou jet také na hory.

Školka na Proseku není jen obyčejnou školkou

Soukromá školka v Praze 9 na Proseku pečlivě, a přesto originální připravuje budoucí prvňáky na nástup do první třídy. Připraven je tu výukový program, Poznej své tělo a měj ho rád pro předškoláky, v němž se vyučuje zdravověda, děti se zde rovněž učí o vlastnostech těla a o péči o své zdraví. Budoucí prvňáci jsou také šerpováni na jednom z vltavských parníků.

Město pro děti