Staňte se Avon Lady a získejte spoustu výhod

24.5.2018

Máte rádi kosmetiku? Hledáte spojení práce a zábavy v jednom? Práce, která vám zanedlouho jako práce připadat nebude, protože budete pracovat sami na sebe a jen když budete chtít. To je sen každého začínajícího podnikatele. Váš sen se může stát realitou, stačí se zaregistrovat a stát se Avon Lady nebo Avon Gentlemanem. Ptáte se, proč? Odpověď je jednoduchá, jako členové získáte při registraci uvítací balíček a ještě extra dárek navíc, každý měsíc vám bude zasílán zdarma katalog, vždy budete jako první informováni o nových výrobcích a trendech v oblasti kosmetiky.

Užijte si slevy a dárky

Dále získáváte slevy na nákup produktů až 30 % v závislosti na výši vaší objednávky. Nejlepší je, že celá objednávka vám bude doručena až do domu. Členstvím se nezavazujete k žádným povinným či pravidelným odběrům. Vše je jen na vás – jak často a za kolik budete objednávat. Můžete čerpat slevy sami pro sebe, pro své blízké nebo při větších objednávkách získávat sympatické provize, díky kterým pro vás může být prodej kosmetiky Avon slušným přivýdělkem. A když budete šikovní, může se stát i vaším hlavním příjmem.

Avon nabízí hodnotné motivační programy, bonusy a různé soutěže. Dokonce pro své Avon Lady a Avon Gentlemany pravidelně pořádá různá školení o kosmetice a produktech, dále týkajících se témat, jak efektivně vést svůj eshop a získáte základní marketingové znalosti. Vše je členům Avonu nabízeno zcela zdarma. Za objednané zboží můžete zaplatit až 14 dní od doručení. Dokonce Avon na své výrobky poskytuje 100% záruku. Pokud tedy nebudete s výrobkem spokojeni, případně vám nevyhovuje jeho odstín, můžete jej bez obtíží vrátit a Avon vám vrátí peníze zpět nebo vymění za jiný výrobek.

Město pro děti