Skupina Identity boduje s novým hitem Neznámá

29.12.2017

Oblíbily si i vaše děti chlapeckou skupinu Identity, která si získává stále více fanoušků? Svým novým hitem Neznámá strhla doslova lavinu, na YouTube se totiž velmi rychle blíží hranici jednoho miliónu zhlédnutí, a to už ve světě hudby něco znamená. Nás tato čtveřice mladíků natolik zaujala, že jsme se rozhodli ji blíže představit. Mix umělců v tomto případě nebyl nikterak náhodný. Od začátku se jednalo se o pečlivě vybrané jednotlivce, kteří nejen svým hlasovým fondem, ale také typologií dohromady vytvářejí unikátní hudební těleso.

Pod taktovkou produkční agentury vznikla nová skupina

Identity vznikla jako projekt mezinárodní produkční agentury Nemoros, která dala kluky dohromady a pomáhá jim s tvorbou i hudebním zázemím. Repertoár skupiny má z největší části na svědomí britský hudebník Andrew Murry, na českých verzích písní nyní skupina spolupracuje také s Jiřím Vidasovem a Viktorem Dykem. Na originálních písních a vysoké profesionalitě si ostatně Identity zakládá od samého počátku. 

Identity jeden po druhém

Kdo jsou vlastně členové Identity, co je motivuje a co mají rádi? Pojďme si je představit, ať víme, koho vlastně mají naše děti na plakátech v pokoji 🙂

Pavel Nedvěd

Pavel se, jako jediný člen skupiny, věnuje hudbě již od dětství, na Pražské konzervatoří studuje již šestým rokem obor populární zpěv. Kromě hudby, která je mu skutečně vším, také rád plave a čte.

Patrik Malý

Tento dvacetiletý mladík pochází ze Znojma a v Praze studuje podnikání a administrativu na Zemědělské univerzitě. Zpívá pět let a profesionálním zpěvákem se rozhodl stát ve chvíli, kdy se v roce 2014 probojoval až do semifinále soutěže Hlas Československa. Hraje na kytaru a hudbu rád vytváří pomocí loop stationu, tedy přímo na pódiu.

Martin Dufek

Tento bohémský člen kapely rád skládá vlastní texty i hudbu. Kromě kytary a baskytary hraje ještě na ukulele, bicí a piano. Tento multiinstrumentalista považuje umění za prostředek k vyjádření svých pocitů a emocí.

Marek Relich

Markovi je 22 let a žije v Praze, v roce 2014 se stal finalistou soutěže Hlas Československa a kromě kapely Identity účinkuje také v několika muzikálech.

Zaujala vás jejich tvorba? Tak zajděte spolu s vašimi dětmi na některou z akcí v novém roce 2018. Již brzy bude znám jejich program a příležitostí bude jistě dost, stejně jako v roce 2017, kdy jste je mohli slyšet na šesti akcích po celé republice.

 

Město pro děti