Putování za dinosaury!

6.11.2016

Vydejte se na dobrodružnou cestu plnou adrenalinu a překvapení! Poznejte zblízka dominantní zvířata, která si dokážou vymanit respekt! Objevte společně s vašimi dětmi doposud nepoznané zážitky, které na vás čekají v DinoParku!

Jen málokteré dítko by odolalo příležitosti vydat se po stopách dinosaurů. I vy teď máte jedinečnou příležitost vydat se na cestu do druhohor – období, kdy zemi vládli obří dinosauři, jejichž ostré zuby a hurónský řev dokázal zastavit krev v žilách. Dokonale propracované statické i robotické modely v životních velikostech nadchnou jak malé, tak i velké. A možná i pořádně vyděsí!

Co všechno můžete vidět v DinoParku?

Dinosaury, samozřejmě! A to různé druhy v různých velikostech i podobách. Park plný těchto zvířat ale skrývá i další krásy – například v podobě zajímavých scenérií a dekorací, které na první pohled vypadají jako skutečné. Kromě toho nabízí DinoParky i spoustu dalších možností k zábavě nebo doprovodné programy, kterých se mohou zúčastnit děti i rodiče.

Kam do DinoParku?putovani-za-dinosaury-telo-clanku

V České republice můžete navštívit celkem 5 DinoParků, které se nachází v následujících městech:

  • Vyškov (přes zimu zavřeno)
  • Liberec
  • Plzeň (přes zimu zavřeno)
  • Praha
  • Ostrava (přes zimu zavřeno)

Sezónní akce!

Pokud vám nevadí chladnější počasí, vydejte se do DinoParku v Praze, kde je po celý listopad pro všechny děti vstupné pouze za 10 Kč!

 

 

 

Město pro děti