Home » Kam na výlet » Putování za dinosaury!

Putování za dinosaury!

6.11.2016

Vydejte se na dobrodružnou cestu plnou adrenalinu a překvapení! Poznejte zblízka dominantní zvířata, která si dokážou vymanit respekt! Objevte společně s vašimi dětmi doposud nepoznané zážitky, které na vás čekají v DinoParku!

Jen málokteré dítko by odolalo příležitosti vydat se po stopách dinosaurů. I vy teď máte jedinečnou příležitost vydat se na cestu do druhohor – období, kdy zemi vládli obří dinosauři, jejichž ostré zuby a hurónský řev dokázal zastavit krev v žilách. Dokonale propracované statické i robotické modely v životních velikostech nadchnou jak malé, tak i velké. A možná i pořádně vyděsí!

Co všechno můžete vidět v DinoParku?

Dinosaury, samozřejmě! A to různé druhy v různých velikostech i podobách. Park plný těchto zvířat ale skrývá i další krásy – například v podobě zajímavých scenérií a dekorací, které na první pohled vypadají jako skutečné. Kromě toho nabízí DinoParky i spoustu dalších možností k zábavě nebo doprovodné programy, kterých se mohou zúčastnit děti i rodiče.

Kam do DinoParku?putovani-za-dinosaury-telo-clanku

V České republice můžete navštívit celkem 5 DinoParků, které se nachází v následujících městech:

  • Vyškov (přes zimu zavřeno)
  • Liberec
  • Plzeň (přes zimu zavřeno)
  • Praha
  • Ostrava (přes zimu zavřeno)

Sezónní akce!

Pokud vám nevadí chladnější počasí, vydejte se do DinoParku v Praze, kde je po celý listopad pro všechny děti vstupné pouze za 10 Kč!

 

 

 

Město pro děti

Marie KaView all posts

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *