Překvapte ty největší kritiky

30.3.2021

Málokdo dokáže na první dobrou vpálit svůj názor tak pravdivě a bez obalu, jako vaši potomci. Právě ti se tak stávají často vašimi nejupřímnějšími kritiky. Ulehčete si proto práci, podpořte jejich fantazii a nechte je si vybrat koberec do jejich království. Vždyť právě v dětském pokojíčku tráví na zemi mnoho času, potřebují proto příjemný pocit, maximální komfort a flexibilitu. 

Odolnost a údržba

Dětské koberce dokážou neuvěřitelně zútulnit interiér, naše koberce však dokážou ještě mnohem víc, utváří vaše společné vzpomínky. Naše koberce jsou vyrobené z polypropylenových vláken v jemných pastelových barvách. Dětský koberec musí být odolný, aby snesl vysokou zátěž. Proto jsou z elastických a odolných vláken, které drží svůj tvar. Koberce jsou rovněž snadno udržovatelné, k jejich vyčištění, postačí mokré čištění pomocí šampónu.

Výběr nechte na svých potomcích

Co zkusit podpořit fantazii vašich dětí a nechat je si vybrat, jaký koberec se jim nejvíce líbí. Můžete společně z pohodlí domova projít pomocí rychlých filtrů náš sortiment a vybrat ten nejvhodnější. Panda, medvídci, koníci, velryby nebo třeba loďky, vybírat můžete z těch nejoblíbenějších převážně zvířecích motivů pro holčičky nebo dopravních prostředků pro chlapečky. Barvy jsou výrazné i jemné, záleží na vašich preferencích. 

Vzpomínky na dětství

Pamatujete si na svůj koberec v pokojíčku? Jaký motiv vám rodiče vybrali? Stejně jako si určitě vzpomenete na svou nejoblíbenější hračku, mnoho z nás si pamatuje i další maličkosti z dětství. Oblíbené povlečení, osušku nebo třeba právě kobereček, na němž jste trávili hodiny a hodiny plné zábavy.  

Kvalitní provedení zaručí dlouhou výdrž

Naše dětské koberce jsou obšity, aby se zabránilo jejich třepení. Mají protiskluzové provedení, abychom zajistili bezpečí vašich dětí. Určené jsou i pro alergiky. Mají silný vlas, který lze snadno vyčesávat a udržovat tak v čistotě. Rozměry jsou od 80x150cm po 160x230cm. Je tak zcela na vás, jak velký potřebujete, a dle naší nabídky vybrat ten pravý dětský koberec.

Město pro děti