Potřebujete psychologa v Brně?

17.3.2018

Hledáte psychologa v oblasti dětské psychologie nebo psychoterapie pro dospělé? Nové moderní prostředí se zkušeným personálem? Brali byste pravidelná setkání v centru Brna? Navštivte nově otevřenou poradnu v příjemném prostředí, kde vám pomůžou s vašimi problémy i s potížemi vašich dětí.

Dětský psycholog Brno

Čas od času se každý dostane do životní situace, která jej vyčerpá nejen fyzicky, ale hlavně psychicky a má pocit, že sám se z takových šoků vzpamatovat nedokáže. Stres a nepříjemné psychické problémy se nevyhýbají ani dětem a každá dobrá rada či pomoc se v takových případech hodí.

Pokud je to právě váš případ a hledáte zkušeného psychologa, tak právě v centru Brna se v březnu 2018 otevírá nová soukromá psychologická poradna, ve které se o vás na profesionální úrovni a s individuálním přístupem postarají PhDr. Lenka a Adam Chalupníčkovi. Lenka je psycholožka a terapeutka pro děti, tedy dětský psycholog Brno, a také pro dospělé klienty, páry, rodiny a skupiny. Adam je klinický psycholog a certifikovaný Gestalt psychoterapeut se specializací na dospělé klienty, psychodiagnostiku a supervizi.

Můžete se spolehnout na dlouholeté zkušenosti, profesionalitu a diskrétnost. Návštěva poradny pro vás vůbec nemusí být nepříjemná ani stresující, protože půjde o vaši soukromou záležitost a informace, které zůstanou pouze mezi vámi a psychologem. To platí i v případě vašich dětí.

Navíc vás rozhodně nečeká prostředí typu nemocniční, ale příjemné a moderně zařízené prostory s rodinnou atmosférou, ve kterých se budete cítit uvolněně a bezprostředně.

Obsahem služeb jsou:

 

  • Individuální psychoterapie pro dospělé
  • Psychologické poradenství a psychoterapie pro rodiče a děti
  • Párová psychoterapie
  • Psychologická diagnostika
  • Supervize

Poradna je zaměřena na širokou škálu klientů, kteří mají například úzkostné, depresivní nebo psychosomatické potíže, traumata, rizikové chování a podobně.

Různé psychické problémy, problémy s chováním či nepříjemné stavy se dají včas řešit a eliminovat. Proto pokud máte i vy nějaké problémy ať už sami se sebou, s dětmi, s partnerem či v rodině, tak se netrapte sami a svěřte se zkušeným psychologům, kteří znají cestu ven. Krůček po krůčku se může i z vás stát opět psychicky vyrovnaný člověk, který se dokáže poprat se životem.

PSYCHOLOGOS – psychologické služby v centru Brna

Město pro děti